Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 września 2015, 10:45

autor: Góral

Armored Warfare - otwarta beta wystartuje 8 października

Miłośnicy gier z czołgami w roli głównej, szukający alternatywy dla World of Tanks i War Thunder, będą mogli spróbować swoich sił w Armored Warfare od studia Obsidian Entertainment. 8 października bieżącego roku rozpoczną się bowiem otwarte beta testy produkcji.

Studio Obsidian Entertainment ujawniło datę premiery otwartych beta testów gry Armored Warfare. Zabawa rozpocznie się 8 października, ale osoby, które skuszą się na zakup Founder’s Pack zaczną walkę 1 października. Na dobry początek deweloperzy udostępnią pięć klas pojazdów (Main Battle Tanks – czołgi podstawowe, Light Tanks – czołgi lekkie, Armored Fighting Vehicles – opancerzone pojazdy bojowe, Tank Destroyers – niszczyciele czołgów oraz Self-Propelled Guns – działa samobieżne), reprezentowanych przez ponad 60 maszyn. Starcia będą rozgrywane na 9 mapach umieszczonych w różnych zakątkach globu (od gorącej Afryki, po zimną Rosję) w trybie 15 vs 15 osób. Dodatkowo twórcy oddadzą do naszej dyspozycji 25 map dla zmagań PvE, w których 5-osobowe ekipy walczyć mają z przeciwnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję.

W becie Armored Warfare stoczymy boje z innymi graczami oraz ze sztuczną inteligencją. - Armored Warfare - otwarta beta wystartuje 8 października - wiadomość - 2015-09-30
W becie Armored Warfare stoczymy boje z innymi graczami oraz ze sztuczną inteligencją.

Jeżeli chcecie wziąć udział w zabawie, to warto także zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi Armored Warfare, które przedstawiają się następująco:

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Celeron E3400 2.60 GHz;
  • Karta grafiki: NVIDIA GeForce 9500 GT 512 MB;
  • Pamięć: 2 GB RAM;
  • System operacyjny: Windows Vista / 7 / 8 / 10 (x32 lub x64).

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Pentium G3420 3.20 GHz;
  • Karta grafiki: NVIDIA GeForce GT 440 1 GB;
  • Pamięć: 4 GB RAM.
Armored Warfare - otwarta beta wystartuje 8 października - ilustracja #3

Armored Warfare to gra free-to-play stworzona przez studio Obsidian Entertainment, specjalizujące się w produkcjach RPG (autorzy m.in. Fallout: New Vegas, South Park: Kijek Prawdy czy też Pillars of Eternity). Tytuł jest odpowiedzią na słynne World of Tanks firmy Wargaming. Gracze zasiadają więc za sterami rozmaitych czołgów i pojazdów opancerzonych, którymi walczą w drużynowych potyczkach.