Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Fable Legends

Microsoft przyznaje, że zamknięcie twórców Fable to jego błąd

hexx0, 13 grudnia 2021, 12:41

Microsoft – w tym Phil Spencer, szef Xboxa – zdaje sobie sprawę, że zamknięcie odpowiedzialnego za serię Fable studia Lionhead było błędem spowodowanym chęcią promowania Kinecta. Firma deklaruje, iż wyciągnęła wnioski, czego dowodem ma być udana współpraca z deweloperami z Xbox Game Studios.

Microsoft wyłącza serwery Fable Legends

Entelarmer, 14 kwietnia 2016, 09:08

Firma Microsoft ogłosiła wczoraj zamknięcie serwerów zamkniętej bety gry Fable Legends. Tym samym ostatecznie pożegnaliśmy się z ostatnią produkcją rozwiązanego Lionhead Studios.

Fable Legends - trwają rozmowy nad możliwością dokończenia prac nad grą

Góral, 7 kwietnia 2016, 19:45

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że Microsoft zaprzestaje dalszych prac nad grą free-to-play Fable Legends. Okazało się jednak, że pracownicy powoli likwidowanego studia Lionhead prowadzą rozmowy z koncernem nad możliwością ewentualnego dokończenia prac.

Microsoft porzuca Fable Legends i planuje zamknąć Lionhead Studios

Góral, 7 marca 2016, 17:55

Firma Microsoft postanowiła porzucić dalszą produkcję gry Fable Legends od studia Lionhead, które najpewniej zostanie zamknięte. Do tego pracująca nad Project: Knoxville ekipa Press Play Studios przestała istnieć.

Fable Legends - otwarta beta przesunięta na wiosnę 2016 roku

Góral, 14 grudnia 2015, 18:00

Fable Legends miało się ukazać w ramach otartej bety jeszcze w tym roku, jednak studio Lionhead poinformowało, że premiera została przełożona na wiosnę 2016 roku, a w międzyczasie gra będzie dalej rozwijana w zamkniętej becie.

Fable Legends – rezultaty pierwszych testów z użyciem DirectX 12

Maiman, 24 września 2015, 21:31

Ujawnione dziś testy gry Fable Legends – korzystającej z DirectX 12 i silnika Unreal Engine 4 – wskazują znaczną poprawę wydajności na kartach Nvidii i AMD.

Fable Legends na PC dostępne tylko przez Sklep Windows 10

Entelarmer, 27 sierpnia 2015, 08:15

Lauran Carter z Lionhead Studios poinformowała, że gra Fable Legends będzie dostępna jedynie poprzez Sklep Windows 10, z pominięciem platformy Steam i innych kanałów dystrybucji.

Wieści ze świata (Trials Fusion, Fable Legends, PlayStation Mobile) 16/7/15

luckie, 16 lipca 2015, 11:31

Dziś piszemy m.in. o premierze dodatku do Trials Fusion, plotkach na temat daty premiery gry Fable Legends oraz zamknięciu usługi PlayStation Mobile. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Fable Legends na nowym zwiastunie z Cersei Lannister w roli narratorki

luckie, 15 czerwca 2015, 20:58

Firma Microsoft zaprezentowała na targach E3 nowy zwiastun gry Fable Legends, w którym rolę antybohaterki odgrywa Lena Headey a.k.a. Cersei Lannister z Gry o Tron.

Fable Legends będzie grą opartą na modelu free-to-play

Pirlond, 26 lutego 2015, 19:55

Przedstawiciele Microsoftu oraz studia Lionhead podzielili się bardzo zaskakującą informacją. Okazuje się, że powstająca gra Fable Legends – nastawiona na rozgrywkę sieciową kolejna odsłona baśniowej serii – oparta ma być na modelu free-to-play. A to oznacza, że grać będzie można za darmo.

Fable Legends ukaże się na komputerach z Windowsem 10

Góral, 22 stycznia 2015, 09:49

Firma Microsoft zdradziła, że Fable Legends ukaże się nie tylko na konsoli Xbox One, ale także na komputerach działających pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 10. Ponadto ujawniono kilka dodatkowych informacji oraz zaprezentowano nowy zwiastun.

Wieści ze świata (Fable Legends, Star Wars: Rogue Squadron, Minecraft) 13/10/14

Góral, 13 października 2014, 11:05

Dziś piszemy m.in. o zbliżających się beta testach gry Fable Legends, anulowanych projektach z serii Star Wars: Rogue Squadron oraz Minecrafcie na system operacyjny Windows Phone. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Fable Legends - dwa filmy z rozgrywką i beta testy w październiku

Sarge, 13 sierpnia 2014, 19:42

W sieci pojawiły się kolejne filmy prezentujące rozgrywkę w grze Fable Legends. Na wczorajszej konferencji firmy Microsoft podczas targów gamescom w Kolonii podano również dokładną datę rozpoczęcia beta testów.

Fable Legends - nowy gameplay; beta rozpocznie się jesienią

Góral, 9 czerwca 2014, 19:47

Studio LionHead zaprezentowało rozgrywkę w grze Fable Legends. Jednocześnie zapowiedziano, że multiplayerowa beta rozpocznie się jesienią bieżącego roku. Do testów można zapisywać się na oficjalnej stronie produkcji.

Fable Legends bez otwartego świata. Lionhead Studios odpowiada na pytania społeczności

luckie, 11 marca 2014, 11:19

Przedstawiciele Lionhead Studios zdradzili kilka ciekawostek na temat swojego nowego RPG-a Fable Legends. Świat gry nie będzie w pełni otwarty. Gracze będą spotykali się w centralnym mieście, z którego wyruszą na poszczególne misje, rozgrywane w wydzielonych lokacjach. Nie zabraknie za to różnorodności – do wyboru otrzymamy wiele klas postaci, a nowe pojawią się po premierze.

Fable Legends „pierwszym sezonem gry” – kolejne „odcinki” w formie DLC

luckie, 22 października 2013, 09:56

Studio Lionhead zamierza przez długi czas rozbudowywać Fable Legends za sprawą zawartości popremierowej. Nowe rozdziały opowieści będą ukazywać się przez lata, najprawdopodobniej jako dodatki DLC.

Fable Legends będzie rozwijane przez 5-10 lat

Adrian Werner, 15 września 2013, 17:53

Studio Lionhead ogłosiło, że zamierza rozwijać Fable Legends przez następne 5-10 lat. Tak długi żywot projektu ma umożliwić położenie nacisku na funkcje sieciowe.

Wieści ze świata (Fable Legends, Metro: Last Light, Halo) 30/8/13

Sarge, 30 sierpnia 2013, 13:30

Dziś piszemy m.in. o wizji Petera Molyneux dotyczącej Fable Legends, dacie premiery dodatku DLC do Metro: Last Light, wynikach sprzedaży gry Reus, a także nowej odsłonie serii Halo. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Fable Legends zapowiedziane. Gra postawi na współpracę 4 osób i zabawę czarnym charakterem

Góral, 20 sierpnia 2013, 12:49

Firma Microsoft zapowiedziała grę Fable Legends na konsolę Xbox One. Tytuł umożliwi zabawę we współpracy z innymi graczami, a także przejęcie kontroli nad czarnym charakterem.

Fable Legends kolejną odsłoną popularnej serii studia Lionhead?

Sarge, 18 sierpnia 2013, 10:35

W sieci pojawiły się plotki, że w przyszłym tygodniu na targach gamescom dojdzie do zapowiedzi kolejnej części serii Fable. Firma Microsoft zarejestrowała bowiem domeny internetowe z nazwą Fable Legends w adresach.