Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Titanfall

Electronic Arts na plusie; Titanfall sprzedał się w 7 mln egzemplarzy

Adrian Werner, 3 sierpnia 2016, 11:59

Firma Electronic Arts ujawniła wyniki finansowe za pierwszy kwartał tego roku fiskalnego. Zdradzono też, że sprzedaż Titanfall przekroczyła 7 milionów egzemplarzy, zaś prognozowany wynik gier Titanfall 2 i Battlefield 1 to - odpowiednio - 9-10 i 15 mln sztuk. Poza tym Star Wars: Battlefront miał w tym okresie 6,6 miliona graczy.

Titanfall - w tytuł zagrało 10 milionów osób

Góral, 3 października 2015, 09:17

W serwisie społecznościowym Twitter Vince Zampella, jeden z założycieli studia Respawn Entertainment, pochwalił się, że strzelankę Titanfall sprawdziło 10 milionów graczy. Nie oznacza to jednak, że tyle samo egzemplarzy się sprzedało.

Dragon Age: Inkwizycja oraz Titanfall w usłudze EA Access

Jakub Mirowski, 15 czerwca 2015, 19:39

Podczas konferencji Microsoftu na E3 zapowiedziane zostały dwie gry, które już wkrótce pojawią się w ramach usługi EA Access. Będą to Dragon Age: Inkwizycja oraz Titanfall.

Titanfall – darmowy dostęp do DLC nie będzie ograniczony czasowo

Arantasar, 14 marca 2015, 12:18

Studio Electronic Arts ogłosiło, że wprowadzony z okazji pierwszej rocznicy wydania gry Titanfall darmowy dostęp do wszystkich dodatków DLC do tego tytułu nie będzie ograniczony czasowo.

Prace nad kolejną częścią Titanfall w toku. Gra trafi na wiele platform sprzętowych

Ender, 12 marca 2015, 22:20

Przedstawiciele studia Respawn Entertainment potwierdzili, że prace nad sequelem gry Titanfall postępują zgodnie z planami. Stwierdzili również, że produkcja trafi na wiele platform sprzętowych, w tym na konsolę PlayStation 4, którą ominęła pierwsza odsłona serii.

Titanfall – darmowe DLC także dla posiadaczy wersji na PC

Luc, 11 marca 2015, 18:57

Respawn Entertaiment z okazji obchodów rocznicy premiery gry Titanfall postanowiło sprawić fanom niezwykły prezent. Wszyscy posiadacze tytułu mogą od dzisiaj pobrać płatną zawartość całkowicie za darmo.

Titanfall 2 powstaje i zostanie wydany nie tylko na Xbox One i PC

Renox, 10 lutego 2015, 09:34

Dyrektor finansowy firmy Electronic Arts, Blake Jorgensen, ujawnił podczas wczorajszej konferencji dotyczącej Internetu, mediów oraz technologii, że sequel zeszłorocznego Titanfall najprawdopodobniej będzie czymś większym, a co za tym idzie - być może ukaże się także na konsoli PlayStation 4. Co więcej, zapewnił, że EA wciąż kontynuuje swoją strategię wydawania co roku co najmniej jednej produkcji z gatunku pierwszoosobowych strzelanek.

Sequel Titanfalla nie będzie tytułem ekskluzywnym

Meehow, 20 grudnia 2014, 15:35

Jak wynika z informacji udzielonych przez dyrektora generalnego studia Respawn Entertainment, sequel Titanfalla nie będzie tytułem ekskluzywnym dla żadnej platformy sprzętowej.

Flappy Bird najczęściej wyszukiwaną grą w 2014 roku – raport Google

Draug, 16 grudnia 2014, 17:35

Gra Flappy Bird – prosta zręcznościówka na urządzenia mobilne z ubiegłego roku – okazała się najczęściej wyszukiwanym na Google tematem z naszej branży w tym roku. Dzieło Donga Nguyena zdeklasowało wielkie produkcje, takie jak FIFA 15, Destiny i Titanfall, a nawet wyprzedziło wiele ważnych tematów z innych dziedzin życia, zajmując szóste miejsce w globalnym rankingu.

W Titanfall zagrało ponad 7 mln osób. Gra doczekała się Edycji Deluxe

Adrian Werner, 20 listopada 2014, 10:58

Firma Electronic Arts pochwaliła się, że do tej pory w Titanfall zagrało ponad siedem milionów osób. Wydawca przy okazji wypuścił na PC nową edycję projektu, która poza podstawową wersją zawiera także wszystkie dodatki DLC.

Wieści ze świata (Halo: Nightfall, Battlefiled 4, Unity) 23/10/14

luckie, 23 października 2014, 13:18

Dziś piszemy m.in. o dacie premiery serialu Halo: Nightfall, orzeczeniu sądu w sprawie przeciw wydawcy gry Battlefiled 4 oraz zmianie na stanowisku prezesa producenta silnika Unity. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Titanfall - Respawn Entertainment pracuje nad nowymi trybami

Jakub Mirowski, 28 sierpnia 2014, 13:42

Abbie Heppe, menadżer ds. społeczności znanego z sieciowego FPS-a Titanfall studia Respawn Entertainment, przyznała, że jej zespół już niedługo porzuci prace nad dodatkową zawartością do swojego hitu i zajmie się nowym projektem. Zanim jednak do tego dojdzie, gracze otrzymają co najmniej jedno płatne DLC oraz kolejne darmowe tryby gry.

Titanfall - udostępniono wersję trial, grę można kupić za 44,70 zł

Góral, 22 sierpnia 2014, 10:49

Firma Electronic Arts ponownie udostępniła 48-godzinną wersję trial strzelanki Titanfall. Dodatkowo przygotowano promocję na tę produkcję i jej rozszerzenia. Tytuł można kupić za 44,70 zł, należy się jednak śpieszyć, gdyż oferta stanie się nieaktualna 25 sierpnia.

Wieści ze świata (FIFA 15, Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, WildStar) 1/8/14

luckie, 1 sierpnia 2014, 11:54

Dziś piszemy o ligach brazylijskich w FIFA 15, wersji próbnej Final Fantasy XIV: A Realm Reborn oraz nowej aktualizacji do WildStar. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Afterfall Reconquest, Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes, Far Cry 4) 25/7/14

luckie, 25 lipca 2014, 12:50

Dziś piszemy o debiucie Afterfall Reconquest w Steam Early Access, dacie premiery Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes oraz trybie kooperacji w grze Far Cry 4. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Project Spark, DriveClub, Titanfall) 9/7/14

Sarge, 9 lipca 2014, 13:13

Dziś piszemy m.in. o nowym dodatku DLC do strzelaniny Titanfall, pudełkowym wydaniu Project Spark, fragmentach rozgrywki z gry DriveClub, a także o trybie multiplayer w No Man's Sky. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Batman: Arkham Knight, Oculus Rift, Titanfall) 25/6/14

luckie, 25 czerwca 2014, 12:43

Dziś piszemy m.in. o ekskluzywnej zawartości w Batman: Arkham Knight w wersji na PlayStation 4, nabyciu firmy Carbon Design przez producenta Oculus Rift oraz nowym patchu do Titanfall. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Titanfall – aktualizacja z nowymi trybami i dobre wyniki sprzedaży

Draug, 12 czerwca 2014, 13:20

Studio Respawn Entertainment zapowiedziało na targach E3 kolejną aktualizację do gry Titanfall. Wprowadzi ona m.in. dwa nowe tryby zabawy i stanie się dostępna jeszcze w czerwcu. Ponadto Peter Moore z firmy Electronic Arts poinformował, że sieciowy FPS z mechami to jak dotąd najlepiej sprzedająca się gra na Xboksa One.

Titanfall w wersji PC stracił dwa tryby zabawy

Draug, 18 maja 2014, 15:00

Studio Respawn Entertainment poinformowało, że gra Titanfall w wersji na pecety została pozbawiona dwóch trybów rozgrywki – Walki o Flagę i Łowcy Pilotów (Capture the Flag i Pilot Hunter). Przyczyną takiej decyzji była niska popularność tych form zabawy. Istnieje szansa, że kiedyś powrócą, ale póki co można się nimi cieszyć tylko w prywatnych meczach i trybie Variety.

Wieści ze świata (Titanfall, The Witness, Wolfenstein: The New Order) 15/5/14

Sarge, 15 maja 2014, 14:10

Dziś piszemy m.in. o rozmiarach premierowego patcha do Wolfenstein: The New Order, dacie premiery dodatku DLC do Titanfall, oprawie graficznej gry The Witness na PlayStation 4, a także o procesie deweloperskim The Crew. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Titanfall wraca na pierwsze miejsce. Top 10 UK (4 - 10 maja)

Przemysław Zamęcki, 12 maja 2014, 14:06

Titanfall od Respawn Entertainment wrócił na fotel lidera, kończąc tym samym krótkie panowanie Człowieka-Pająka. Większość tytułów w pierwszej dziesiątce notuje niewielkie straty. Zapraszamy do zapoznania się z listą brytyjskich bestsellerów handlu detalicznego.

Sprzedaż Titanfall usatysfakcjonowała wydawcę. Electronic Arts przedłuża umowę z Respawn Entertainment

luckie, 7 maja 2014, 13:23

Około 925 tysięcy pudełek z grą Titanfall kupiono w marcu w USA. Choć Electronic Arts nie podaje ogólnych wyników sprzedaży tytułu, to firma zdradza oznaki zadowolenia. Jedną z nich jest fakt, że wydawca przedłużył umowę z studiem Respawn Entertainment na produkcję kolejnych odsłon serii.

Titanfall na pewnym prowadzeniu trzeci tydzień z rzędu. Top 10 UK (20 - 26 kwietnia)

Przemysław Zamęcki, 28 kwietnia 2014, 14:57

Titanfall i 2014 FIFA World Cup Brazil pozostają liderami sprzedaży handlu detalicznego w ubiegłym tygodniu na wyspach brytyjskich. Zobacz, jakie jeszcze gry najchętniej kupowali Anglicy.

Wieści ze świata (Titanfall, Minecraft, Darkwood) 25/4/14

Sarge, 25 kwietnia 2014, 11:40

Dziś piszemy m.in. o nowej mapie w strzelaninie Titanfall, transferze save'ów między dwiema wersjami Minecrafta, pojawieniu się Darkwood na Steamie, a także o problemach z darmową grą Soulcalibur: Lost Swords. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Titanfall na szczycie, PlayStation 4 wyprzedza Xboksa One – NPD podało wyniki rynku gier w USA za marzec 2014

Draug, 18 kwietnia 2014, 14:19

Firma NPD przygotowała raport, który podsumowuje wyniki amerykańskiego rynku gier za marzec 2014 roku. Wynika z niego, że Titanfall był w tym okresie najlepiej sprzedającą się grą, a PlayStation 4 już trzeci miesiąc z rzędu wyprzedza Xboksa One na polu konsol. Ogólnie rzecz biorąc, cała branża zaliczyła nieznaczny, 3-procentowy wzrost przychodów.