Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Call of Duty: Ghosts

Futuryzm w Call of Duty - zabił serię czy odświeżył formułę?

rssygula, 27 września 2016, 18:16

Seria Call of Duty gości na sklepowych półkach już od wielu lat. Niezmiennie należy ona do najpopularniejszych marek wśród gier. Niestety jednocześnie traci ona oddanych fanów. Najczęstszym zarzutem wobec marki są realia futurystyczne. Czy rzeczywiście zabiły one ducha serii? A może okazują się dla niej nową szansą?

Call of Duty: Ghosts – DLC Nemesis ukaże się w przyszłym tygodniu

luckie, 1 sierpnia 2014, 10:34

W najbliższy wtorek użytkownicy konsol z rodziny Xbox będą mogli zagrać w Call of Duty: Ghosts – Nemesis, będące ostatnim pakietem DLC do zeszłorocznego FPS-a od Infinity Ward. Dodatek wprowadzi cztery nowe mapy oraz ostatni rozdział kooperacyjnej mini-kampanii Extinction.

Call of Duty: Ghosts – data premiery DLC Invasion na PC i konsolach PlayStation

luckie, 20 czerwca 2014, 10:52

Call of Duty: Ghosts – Invasion ukaże się 3 lipca na PC, PlayStation 4 i PlayStation 3. Trzeci pakiet DLC do najnowszego FPS-a studia Infinity Ward wprowadzi do gry cztery multiplayerowe mapy i nowy epizod dla trybu Extinction.

Call of Duty: Ghosts – szczegóły i termin premiery DLC Invasion

Draug, 30 maja 2014, 11:20

Firma Activision ujawniła szczegóły na temat trzeciego DLC do gry Call of Duty: Ghosts, zatytułowanego Invasion. Wprowadzi ono cztery nowe mapy i kolejny rozdział w trybie Extinction. Premiera wersji na konsole Xbox 360 i Xbox One nastąpi 3 czerwca – posiadacze reszty platform sprzętowych będą musieli poczekać trochę dłużej.

Wieści ze świata (World of Warcraft, Call of Duty: Ghosts, Star Citizen) 14/5/14

Sarge, 14 maja 2014, 13:40

Dziś piszemy m.in. o aktualizacji Call of Duty: Ghosts, zbiórce pieniędzy na produkcję gry Shards Online, kobiecych modelach Nocnych Elfów w World of Warcraft: Warlords of Draenor, a także o nowym producencie wykonawczym Star Citizen. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Call of Duty: Ghosts – R. Lee Ermey narratorem w trybie multiplayer

Meehow, 18 kwietnia 2014, 12:25

Ronald Lee Ermey, znany z roli instruktora musztry w kultowym filmie Full Metal Jacket (Pełny Magazynek w wersji polskiej), wcieli się w narratora w trybie multiplayer Call of Duty: Ghosts. DLC o nazwie Drill Instructor Voice Pack ukaże się 22 kwietnia na platformie Xbox Live w cenie niecałych trzech dolarów.

Call of Duty: Ghosts – Snoop Dogg narratorem w trybie multiplayer

Gab, 16 kwietnia 2014, 13:47

Firma Activision Blizzard poinformowała, że jeden z najsłynniejszych raperów światowego formatu, Snoop Dogg, użyczy swego głosu w trybie multiplayer do Call of Duty: Ghosts. Wszystko za sprawą nowego dodatku DLC, który ukaże się na Xbox Live już 22 kwietnia.

Call of Duty: Ghosts - Devastation ukaże się 8 maja na PC, PS3 i PS4

Góral, 11 kwietnia 2014, 13:49

Firma Activision Blizzard, wydawca gry FPS Call of Duty: Ghosts, poinformowała, że rozszerzenie Devastation, które kilka dni temu zadebiutowało na konsolach Xbox 360 i Xbox One, ukaże się 8 maja na PlayStation 3, PlayStation 4 i komputerach PC.

Call of Duty: Ghosts – Devastation pozwoli wcielić się w Predatora

luckie, 28 marca 2014, 10:32

Jedna z map wprowadzanych w Devastation, drugim DLC do Call of Duty: Ghosts, pozwoli wcielić się w filmowego Predatora. Do sieci trafił krótki gameplay ukazujący zakamuflowanego łowcę zbliżającego się do swojej ofiary.

Call of Duty: Ghosts – znamy szczegóły na temat dodatku Devastation

Góral, 7 marca 2014, 09:49

Firma Activision ujawniła szczegóły dotyczące dodatku do gry Call of Duty: Ghosts – Devastation. Rozszerzenie ukaże się 3 kwietnia na konsolach Xbox One oraz Xbox 360 i wprowadzi do zabawy kolejne mapy, broń, a także drugi epizod dla trybu Extinction. Tytuł będzie można nabyć osobno za 14,99 dolarów lub w ramach Season Pass.

Usługa Call of Duty Elite kończy działalność

Orbech, 28 lutego 2014, 10:06

Koncern Activision ogłosił, że dzisiaj o godzinie 19:00 czasu polskiego nastąpi wyłączenie usługi Call of Duty Elite. Na pocieszenie, wszyscy użytkownicy, którzy zalogowali się do Call of Duty Elite po 1 stycznia w ramach podziękowań dostaną możliwość dwugodzinnego zdobywania podwójnego doświadczenia w Call of Duty: Ghosts.

Call of Duty: Ghosts – Onslaught ląduje na PC, PlayStation 3 i PlayStation 4. Pogłoski o darmowym demie gry

luckie, 28 lutego 2014, 10:02

Dodatek Call of Duty: Ghosts – Onslaught jest już dostępny na PC, PlayStation 3 i PlayStation 4. W międzyczasie pojawiły się plotki o demie gry, które podobno umożliwi bezpłatne testowanie ograniczonej zawartości multiplayera Call of Duty: Ghosts. Te same źródła donoszą również o darmowym weekendzie z DLC Onslaught oraz o kolejnych płatnych skórkach postaci.

Call of Duty: Ghosts - nieznaczne opóźnienie debiutu mikropłatności

Sarge, 19 lutego 2014, 14:25

Debiut mikropłatności w grze Call of Duty: Ghosts został opóźniony o dwa dni. W pierwszej kolejności małe pakiety DLC pojawią się na Xboksie One oraz Xboksie 360. Dopiero po jakimś czasie trafią do cyfrowej dystrybucji na PC, PlayStation 4 i PlayStation 3.

Call of Duty: Ghosts z mikropłatnościami. Kapitan Price jako grywalna postać w multiplayerze

luckie, 14 lutego 2014, 14:09

Studio Infinity Ward zapowiedziało pojawienie się mikrotransakcji w Call of Duty: Ghosts. Paczki DLC będą zawierać skórki dla broni, modele postaci i tym podobne bonusy – jedna z nich pozwoli graczom wejść w buty kapitana Price'a. Sprzedaż zestawów ruszy 18 lutego w usłudze Xbox Live.

Call of Duty: Ghosts – dodatek Onslaught na PC i konsolach Sony od 27 lutego

Orbech, 6 lutego 2014, 11:50

W oficjalnym komunikacie prasowym firma Activision poinformowała, że dodatek Onslaught do gry Call of Duty: Ghosts zadebiutuje na komputerach osobistych i konsolach Sony 27 lutego.

Wieści ze świata (The Elder Scrolls Online, Call of Duty: Ghosts) 29/1/14

Sarge, 29 stycznia 2014, 13:15

Dziś piszemy m.in. o abonamentach w konsolowych wersjach The Elder Scrolls Online, nadchodzącej grze twórcy Far Cry 3: Blood Dragon, a także o patchu do strzelaniny Call of Duty: Ghosts. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Call of Duty: Ghosts – dodatek Onslaught oficjalnie zapowiedziany

luckie, 14 stycznia 2014, 09:18

Onslaught, czyli pierwsze DLC do Call of Duty: Ghosts, zostało zapowiedziane przez firmę Activision. Wraz z nim moduł wieloosobowy rozszerzy się o cztery nowe mapy, dodatkowy karabin oraz fabularną mini-kampanię dla trybu Extinction. Rozszerzenie zadebiutuje 28 stycznia na konsolach Xbox 360 i Xbox One.

Call of Duty: Ghosts - Onslaught – poznaliśmy zawartość pierwszego dodatku DLC

Adrian Werner, 12 stycznia 2014, 10:45

Dzięki błędowi sieci sklepów GameStop poznaliśmy pierwsze konkrety odnośnie rozszerzenie Onslaught do gry Call of Duty: Ghosts. DLC zaoferuje cztery mapy do rozgrywek wieloosobowych oraz jeden nowy epizod do trybu Extinction.

Call of Duty: Ghosts – ujawniono zawartość przepustki sezonowej i planowanych DLC

Draug, 20 grudnia 2013, 11:51

Udostępniono nowy film z gry Call of Duty: Ghosts, który ujawnia informacje na temat przepustki sezonowej i objętych nią czterech paczek DLC (zaplanowanych na przyszły rok). Przepustka gwarantuje też dostęp do kilku innych bonusów.

Sprzedaż Call of Duty: Ghosts jest niepokojąca – twierdzi analityk

luckie, 17 grudnia 2013, 12:14

Wyniki sprzedaży Call of Duty: Ghosts są słabsze od rezultatów, jakie Black Ops II i Modern Warfare 3 osiągnęły w swoich miesiącach premierowych. Różnica ta jest nawet większa niż się początkowo spodziewano.

Call of Duty: Ghosts pozostaje liderem sprzedaży. Top 10 UK (8 - 14 grudnia)

Przemysław Zamęcki, 16 grudnia 2013, 13:34

Call of Duty: Ghosts nadal przewodzi brytyjskiej liście przebojów dostępnych w handlu detalicznym. Dane dotyczące sprzedaży zbierane są przez firmę Chart-Track.

Wieści ze świata (Battlefield 4, Call of Duty: Ghosts, Just Cause 2) 12/12/13

Sarge, 12 grudnia 2013, 14:40

Dziś piszemy m.in. o dacie premiery moda Just Cause 2 Multiplayer, zwrotach pieniędzy za wykupienie usługi Battlefield 4: Premium na Xboksie One, a także o nowym dodatku DLC do gry Call of Duty: Ghosts. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Duchy na prowadzeniu. Top 10 UK (24 - 30 listopada)

Przemysław Zamęcki, 2 grudnia 2013, 13:55

Call of Duty: Ghosts wskoczył na szczyt listy sprzedaży detalicznej na wyspach brytyjskich, co w dużej mierze zawdzięcza rekordowej liczbie sprzedanych konsol PlayStation 4. Jeden z dwóch tytułów na wyłączność dla japońskiej maszyny, Killzone: Shadow Fall, nie załapał się niestety nawet na "pudło".

Call of Duty: Ghosts z mocnym startem na konsolach nowej generacji

luckie, 27 listopada 2013, 10:47

Call of Duty: Ghosts poczyna sobie śmiało na konsolach nowej generacji. Obecnie gra w wersji na PlayStation 4 i Xboksa One bije rekordy sprzedaży w sklepach amerykańskich i brytyjskich, a także wiedzie prym, jeśli chodzi o ilość spędzonego przy niej czasu.

Call of Duty: Ghosts – poprawka z nowymi opcjami graficznymi od Nvidii

Ender, 26 listopada 2013, 20:45

Gra Call of Duty: Ghosts otrzymała nową poprawkę, wprowadzającą zapowiedzianą wcześniej nową technologię renderowania futra zwierząt, a także obsługę nowych opcji PhysX, które dostępne będą jedynie na komputerach wyposażonych w karty Nvidii.