Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tajne Akta: Tunguska

Hellraid: The Escape, Modern Combat 5, Traps n’ Gemstones i inne – przegląd najlepszych gier lipca na iOS

Adrian Werner, 1 sierpnia 2014, 15:57

Oto kolejne omówienie najlepszych produkcji, jakie ukazały się w minionym miesiącu na urządzeniach mobilnych z systemem iOS. A wśród nich m.in. gra logiczna Hellraid: The Escape, przygodówki Secret Files Tunguska i 80 Days, platformówka Traps n’ Gemstones czy FPS Modern Combat 5: Blackout.

Secret Files Tunguska – klasyczna przygodówka trafiła na iOS

Adrian Werner, 17 lipca 2014, 17:32

W usłudze App Store zadebiutowała gra Secret Files Tunguska, czyli mobilna konwersja popularnej pecetowej przygodówki z 2006 roku. Co ciekawe gra jest dostępna w także w polskiej wersji językowej.

Secret Files: Sam Peters zapowiedziane - szykuje się spin-off przygodówkowej serii

qjin, 26 lipca 2013, 14:55

Firma Deep Silver zapowiedziała nową odsłonę przygodówki point’n’click Secret Files. Sam Peters, bo o niej mowa, ma być spin-offem cyklu, w którym wcielimy się w tytułową postać. Premiera nastąpi pod koniec września tego roku.

Ujawniono Columbus 4, czyli nową przygodówkę autorów Lost Horizon oraz serii Secret Files

Adrian Werner, 23 stycznia 2011, 11:22

Autorzy Lost Horizon oraz serii Secret Files ujawnili swój następny projekt. Okazała się nim być epizodyczna przygodówka zatytułowana Columbus 4.

Tajne Akta 3 w produkcji

Adrian Werner, 17 kwietnia 2010, 13:11

Mamy dobrą wiadomość dla fanów serii Secret Files ( w Polsce znanej jako Tajne Akta). Okazuje się, że twórcy cyklu szykują dla nas trzecią część przygód Niny oraz Maxa.

Lost Horizon nową przygodówką twórców serii Secret Files

Jiker, 8 lipca 2009, 11:20

Firmy Deep Silver oraz Animation Arts (twórcy serii Secret Files) pokusiły się o ujawnienie pierwszych szczegółów na temat zupełnie nowej przygodówki point-and-click o tytule Lost Horizon. Produkcja zostanie wydana w 2010 roku wyłącznie w wersji na komputery osobiste – początkowo jedynie na terenie Niemiec.

Premiery gier w Polsce (15-21 września)

Vercetti, 23 września 2008, 12:50

Ubiegły tydzień upłynął nam pod znakiem premier kilku głośnych tytułów. Na polskim rynku zadebiutowała wreszcie strzelanina Crysis: Warhead, CD Projekt wypuścił rozszerzoną edycję Wiedźmina, a Electronic Arts po przebojach z betą oficjalnie uruchomiło finalną wersję Warhammera Online.

Nowe informacje na temat gry Tajne Akta: Tunguska w wersji dla konsol Wii i Nintendo DS

Major Doktor Upiorna, 13 czerwca 2007, 12:22

Po sukcesie gry Secret Files: Tunguska w wersji dla PeCetów zaczęto czynić pewne kroki celem zadedykowanie tej klasycznej przygodówki posiadaczom konsoli Nintendo DS i Wii. Wydawca owej pozycji, Koch Media, podpisał umowę z dwiema firmami, mającymi zająć się przeniesieniem tytułu Tajne Akta: Tunguska na wymienione platformy sprzętowe.

Deep Silver wejdzie na rynek handheldów

Krystian Smoszna, 27 kwietnia 2007, 05:52

Opracowana przez studio Fusionsphere Systems Ltd. gra Tajne Akta: Tunguska (Secret Files: Tunguska), doczeka się konwersji na konsolę Nintendo DS. To wynik nowej strategii niemieckiej firmy Deep Silver, która zamierza wejść ze swoimi produktami na rynek handheldów.

Gra Tajne Akta: Tunguska doczeka się kontynuacji

Metatron, 11 grudnia 2006, 10:51

Gra Tajne Akta: Tunguska spotkała się z ciepłym przyjęciem graczy lubiących pomęczyć nieco swoje szare komórki. Na tyle ciepłym, że doczeka się swojej kolejnej części. W sieci jest już do pobrania teaser ją zapowiadający.

Poradnik: Tajne Akta: Tunguska

Redakcja GRYOnline.pl, 7 listopada 2006, 18:43

Witajcie w nieoficjalnym poradniku do gry pt. Tajne Akta: Tunguska. W poniższym tekście znajdziecie kompletny i drobiazgowy opis przejścia czekającej Was przygody, okraszony licznymi obrazkami.