Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Battlefield Play4Free

Electronic Arts wyłączy serwery gier free-to-play (m.in. Battlefield Heroes)

Pirlond, 15 kwietnia 2015, 21:05

Zła wiadomość dla osób, które regularnie grają w produkcje free-to-play firmy Electronic Arts. Przedstawiciele koncernu poinformowali, że wkrótce zamierzają wyłączyć serwery swoich czterech tytułów – Battlefielda Heroes, Battlefielda Play4Free, Need for Speed World oraz FIFA World.

Sentymentalny powrót do serii Battlefield

barth89, 18 lipca 2014, 13:30

Dacie wiarę, że Battlefield to seria, która, wraz z dodatkami, doczekała się już kilkudziesięciu części? Zaczęło się od 1942 roku, a skończyło na 2142. Była II wojna światowa, konflikty współczesne, przyszłość, Wietnam, a teraz szykujemy się do starcia przestępców z policją.

Start polskiej wersji Battlefield Play4Free. Rozdajemy klucze promocyjne!

Aver, 3 lipca 2012, 12:05

Z okazji startu rodzimej wersji językowej strzelanki Battlefield Play4Free, rozdajemy 4000 kluczy na dodatkowe wyposażenie oraz szybsze zdobywanie doświadczenia.

EA rozdaje za darmo przedmioty w grach spod szyldu Play4free

Ender, 14 czerwca 2012, 19:35

Electronic Arts przygotowało specjalną promocję dla osób grających w najpopularniejsze tytuły spod szyldu Play4free. Codziennie mamy szansę otrzymać pakiet darmowych przedmiotów w grach, takich jak Need for Speed World, Battlefield Heroes czy Battlefield Play4Free.

Garść informacji o Casual Connect Europe

Maciej Jałowiec, 15 lutego 2012, 13:35

W Hamburgu, w dniach od 7 do 9 lutego bieżącego roku odbyły się po raz piąty z rzędu coroczne targi Casual Connect Europe, tradycyjnie organizowane przez Casual Games Association. Przedsięwzięcie to ma charakter bussiness-to-bussiness i zawsze jest wielkim wydarzeniem dla ludzi zawodowo zajmujących się takimi sektorami jak Free2Play, gry społecznościowe, przeglądarkowe oraz mobilne.

Wieści ze świata (Batman: Gotham by Gaslight, Gods & Heroes, .hack) 16/1/12

Sarge, 16 stycznia 2012, 12:40

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o skasowanej grze Batman: Gotham by Gaslight, terminie premiery Double Fine Happy Action Theater, przejściu produkcji MMO Gods & Heroes na model free-to-play oraz ujednoliconej walucie dla darmowych tytułów od firmy Electronic Arts.

25 milionów użytkowników w grach typu free to play od firmy Electronic Arts

Sarge, 13 stycznia 2012, 12:10

Gry wydawane przez firmę Electronic Arts pod banderą Play4Free cieszą się coraz większą popularnością, zdobywając łącznie 25 milionów zarejestrowanych graczy. Wynik ten miał spory wpływ na ponad miliard dolarów przychodu w zeszłym roku z tytułu cyfrowej dystrybucji.

Kontrowersyjne decyzje wydawców powodem złości graczy Battlefield Play4Free

Kono, 12 stycznia 2012, 10:35

Firma Electronic Arts podjęła niezbyt trafne decyzje dotyczące płatnego uzbrojenia w grze Battlefield Play4Free. Nagłe osłabienie specjalnych broni spowodowało głośny odzew niezadowolonych graczy.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (1 - 7 sierpnia 2011)

Adrian Werner, 7 sierpnia 2011, 22:52

Nasz poświecony graniu na notebookach serwis GRAMY NA WYNOS działa już ponad dwa miesiące. Przygotowaliśmy dla was kolejnego newsa podsumowującego najnowsze ciekawe materiały opublikowane ostatnio na tej stronie.

Bohemia Interactive wyda darmową wersję ArmA II

Wiz, 9 czerwca 2011, 23:04

Studio Bohemia Interactive ujawniło dziś plany wydania produkcji zatytułowanej ArmA 2: Free. Będzie to darmowa wersja popularnej gry taktycznej, przeznaczona wyłącznie do rozgrywki wieloosobowej.

Wieści ze świata (Battlefield 3, Super Mario 3DS, Magicka) 21/04/11

Jiker, 21 kwietnia 2011, 13:15

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o terminie premiery Super Mario 3DS, dodatkowych przedmiotach do Battlefield Play4Free, darmowym przygodom Alicji w zestawie Alice: Madness Returns, a także wielkiej aktualizacji PlayStation Home. Zapraszamy do lektury.

Battlefield Play4Free – czas na otwartą betę

Olek, 4 kwietnia 2011, 20:55

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dzisiaj oficjalnie wystartowała otwarta beta sieciowej strzelaniny Battlefield Play4Free. Możliwości dzieła studia Easy od kilku dni sprawdzają fani serii Battlefield a także zaprzyjaźnieni użytkownicy serwisów społecznościowych. Teraz w wirtualne mundury mogą wskoczyć wszyscy chętni.

Przedpremierowa wersja Battlefield Play4Free dostępna dla fanów serii

Hed, 1 kwietnia 2011, 09:43

Na oficjalnym blogu Battlefield ogłoszono przedpremierowy start darmowej produkcji Battlefield: Play4Free. Dostęp do strzelanki otrzymają już teraz gracze, którzy zagrali w przeszłości w jedną z nowszych odsłon serii. Pełna wersja gry zostanie otwarta dla pozostałych osób 4 kwietnia.

Rozdajemy 3000 kluczy do bety Battlefield Play4Free

Sarge, 23 marca 2011, 10:20

Od jakiegoś czasu trwają zamknięte beta testy pierwszoosobowej strzelaniny Battlefield Play4Free. Jeśli mimo usilnych starań do tej pory do nich nie dołączyliście, to teraz nadarza się ku temu doskonała okazja. Mamy bowiem do rozdania 3000 kodów umożliwiających wzięcie udziału w zabawie, a na dobry początek udostępniamy pierwszy tysiąc.

Wkrótce otwarta beta Battlefield Play4Free

Kono, 2 marca 2011, 15:30

Dzisiejszy dzień niewątpliwie stoi pod znakiem gier z cyklu Battlefield. Już z samego rana zaserwowaliśmy Wam wrażenia z pokazu Battlefield 3 na GDC. Nieco później Ben Cousens z Easy Studios wyjawił, że otwarte beta testy darmowej gry Battlefield Play4Free rozpoczną się 4 kwietnia bieżącego roku.

Znamy szczegóły systemu rozwoju postaci z Battlefield Play4Free

Hed, 27 lutego 2011, 10:32

Wielu fanów strzelanek czeka na konkrety o Battlefield 3. W końcu gra może wyznaczyć standardy w rozgrywce wieloosobowej. Nie można jednak zapominać o szykowanej darmowej odsłonie serii – Battlefield Play4Free. Colin Clarke, producent z EA Easy, przybliżył założenia systemu rozwoju postaci, który zobaczymy w tym bezpłatnym tytule.

Wieści ze świata (Killzone 3, StarCraft II, Starbreeze) 14/01/11

Jiker, 14 stycznia 2011, 14:05

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o współpracy Tomonobu Itagakiego i Relic Entertainment, długości przerywników filmowych w Killzone 3, zbliżającym się ujawnieniu nowej gry Starbreeze Studios, a także walce twórców Battlefield Play4Free z oszustami. Zapraszamy do lektury.

GDC 2011 miejscem pierwszej prezentacji Battlefield 3

Jiker, 11 stycznia 2011, 08:59

Firma Electronic Arts ujawniła listę gier, które zamierza zaprezentować podczas tegorocznej Game Developers Conference. Znalazła się wśród nich m.in. najnowsza odsłona cyklu Battlefield.

Start zamkniętych beta testów Battlefield Play4Free

Jiker, 1 grudnia 2010, 09:53

Gracze, którzy znaleźli się wśród szczęśliwych posiadaczy kodów, uprawniających do wzięcia udziału w zamkniętych beta testach sieciowej strzelaniny Battlefield Play4Free, mogą już aktywować swoje konta oraz rozpocząć wieloosobową rozgrywkę w nowej, darmowej produkcji studia EA DICE.

Wieści ze świata (Gears of War 3, Battlefield Play4Free, Uncharted 3) 30/11/10

Jiker, 30 listopada 2010, 13:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o możliwości darmowego powrotu do świata gry Aion, dacie premiery drugiego samodzielnego dodatku do Spellforce 2, trzeciej odsłonie cyklu Brain Training, zamkniętej becie Battlefield Play4Free, a także plotkach na temat miejsca akcji Uncharted 3. Zapraszamy do lektury.

Zapowiedziano kolejnego darmowego Battlefielda

Sarge, 5 listopada 2010, 12:40

Zgodnie z zapowiedziami sprzed dwóch dni, dzisiaj firma Electronic Arts ujawniła nową grę ze znanej serii Battlefield. Tak jak początkowo przypuszczano, jest to kolejny pomysł koncernu na darmową produkcję, która ma na siebie zarabiać poprzez mikrotransakcje.