Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lipca 2012, 12:05

autor: Aver

Start polskiej wersji Battlefield Play4Free. Rozdajemy klucze promocyjne!

Z okazji startu rodzimej wersji językowej strzelanki Battlefield Play4Free, rozdajemy 4000 kluczy na dodatkowe wyposażenie oraz szybsze zdobywanie doświadczenia.

Dzisiaj Polska dołączyła do grona czterech krajów posiadających oficjalną wersję językową popularnej, darmowej strzelanki sieciowej Battlefield Play4Free. Z okazji debiutu rodzimej lokalizacji, rozdajemy klucze promocyjne umożliwiające lepszy start lub skuteczniejsze kontynuowanie przygody na polach bitewnych tytułu twórców z DICE i Easy Studios.

Start polskiej wersji Battlefield Play4Free. Rozdajemy klucze promocyjne! - ilustracja #1
"Tu brzoza, tu brzoza, wróg na dwunastej!"

W skład każdego z 4000 promocyjnych zestawów wchodzi dodatkowe wyposażenie z leśnym kamuflażem (kapelusz, maskowanie twarzy, plecak, kamizelka), pistolet UZI oraz możliwość przyspieszonego zdobywania doświadczenia.

Aby uzyskać jeden z nich, trzeba posiadać darmowe konto w serwisie gry-online.pl. Po zalogowaniu, należy wejść na stronę dostępnych promocji i kliknąć przycisk „Kliknij tutaj, aby otrzymać klucz”. Ostatnim krokiem jest wejście na konto na oficjalnej stronie Battlefield Play4Free i wpisanie go w zakładce Sklep – Wykorzystaj kod.

Bonusy wchodzące w skład zestawu promocyjnego działają przez 7 dni. Wszystkim szczęśliwcom, którzy je uzyskają, życzymy owocnych walk i dużej liczby fragów!