Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Patrician IV

Poradnik: Patrician IV

Redakcja GRYOnline.pl, 12 sierpnia 2011, 16:25

"W poradniku do Patrician IV znajdziesz kompletne zestawienie informacji o grze. Znalazły się tu nie tylko opisy mechanizmów w niej funkcjonujących, ale i sposoby na odkrywanie nowych miast, rozbudowę istniejących i ich ulepszanie."

Patrician IV debiutuje w Polsce

Sarge, 29 lipca 2011, 12:05

Na polskim rynku debiutuje dzisiaj Patrician IV - kolejna odsłona znanej serii strategii ekonomicznych. Gra ukazała się w naszym kraju z niemal rocznym opóźnieniem w stosunku do światowej premiery. W zamian otrzymujemy w prezencie dodatek, który na Zachodzie rozprowadzany jest drogą cyfrowej dystrybucji.

Zapowiedziano dodatek do gry Patrician IV

Olek, 29 stycznia 2011, 12:45

Niemieckie studio Gaming Minds pracuje nad pierwszym oficjalnym rozszerzeniem do strategii ekonomicznej Patrician IV. Dodatek Rise of a Dynasty ukaże się w Europie 1 kwietnia (dzień wcześniej w Stanach Zjednoczonych) i dostępny będzie jedynie w dystrybucji elektronicznej. Według zapewnień dewelopera wiele wprowadzonych do rozgrywki zmian to odpowiedź na sugestie graczy.

Zakończono prace nad anglojęzycznym Patrician IV

Adrian Werner, 7 września 2010, 10:21

Firma Kalypso Media ogłosiła, że prace nad angielską wersją czwartej odsłony popularnego cyklu handlówek dobiegły już końca i gra trafi do sprzedaży 14 września. W Niemczech tytuł ten powędrował na półki sklepowe już w zeszłym tygodniu.

Przeglądarkowy Patrician Online dołączy do The Settlers Online i Cultures Online

Adrian Werner, 18 sierpnia 2010, 10:17

Gry przeglądarkowe robią się w ostatnim czasie coraz popularniejsze i kolejne słynne pecetowe marki dostają własne adaptacje tego typu. Najnowszym przykładem tego trendu jest właśnie ujawniony Patrician Online.

Jak wyglądać będzie Patrician IV

Adrian Werner, 3 sierpnia 2010, 10:59

Kilka dni temu pisaliśmy o zbliżającej się premierze czwartej odsłony cyklu Patrician. Najnowszy wywiad z jednym z projektantów gry poszerzył naszą wiedzę na temat tej produkcji oraz dał kilka wskazówek odnośnie następnego projektu zespołu.

Patrician IV - konkrety odnośnie dema i niemieckiej Edycji Specjalnej

Adrian Werner, 28 lipca 2010, 09:03

Prace nad grą handlową Patrician IV z wolna dobiegają końca. Dla wydawcy (firmy Kalypso) będzie to największa premiera tego roku. Nie dziwi, zatem, że szykowana jest Edycja Specjalna, której zawartość właśnie została ujawniona. Przy okazji poznaliśmy wymagania sprzętowe oraz planowaną datę wypuszczenia dema.