Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Google - sprzęt i technologie (5)

Ingress – rozszerzona rzeczywistość na Androidzie według Google
Ingress – rozszerzona rzeczywistość na Androidzie według Google

Góral, 16 listopada 2012, 08:56

Google ujawniło swój kolejny, niecodzienny projekt – Ingrees. Jest to gra na system Android, wykorzystująca rzeczywistość rozszerzoną. Aktualnie znajduje się w fazie zamkniętych beta testów, jednak poznaliśmy na jej temat kilka informacji.

Google wie, czego i kiedy najczęściej szukają gracze
Google wie, czego i kiedy najczęściej szukają gracze

Olek, 27 września 2012, 13:10

Gry wideo zyskują na popularności. Świadczy o tym wyraźny wzrost liczby zapytań związanych z tym tematem w wyszukiwarce Google. Najczęściej gracze przeczesują Internet w poszukiwaniu informacji o terminach premier, poradników, materiałów graficznych i wideo oraz recenzji.

Wyprzedaż w sklepie Google Play. Aplikacje i gry za ćwierć dolara
Wyprzedaż w sklepie Google Play. Aplikacje i gry za ćwierć dolara

sathorn, 27 września 2012, 09:44

Z okazji przekroczenia liczby 25 miliardów pobrań firma Google zorganizowała wyprzedaż na swojej platformie dystrybucji cyfrowej dla urządzeń mobilnych. Przez kilka najbliższych dni będziemy mogli zakupić wybrane aplikacje z co najmniej 75% upustem.

Widowiskowa prezentacja okularów Google. Project Glass nabiera kształtów
Widowiskowa prezentacja okularów Google. Project Glass nabiera kształtów

Aver, 28 czerwca 2012, 12:00

Firma Google w iście spektakularny sposób zaprezentowała wstępną wersję interaktywnych okularów. Serwis Engadget dotarł natomiast do bardziej szczegółowych informacji technicznych związanych z projektem.

Firma Google zaprezentowała tablet Nexus 7
Firma Google zaprezentowała tablet Nexus 7

Aver, 28 czerwca 2012, 10:57

Firma Google ujawniła wygląd i specyfikacje techniczne swojego tableta, przygotowanego we współpracy z firmą ASUS. Będzie on wyposażony w najnowszą wersję systemu Android 4.1 Jelly Bean. Jego cena to 199 dolarów (ok. 700 zł bez VAT-u).

Zapowiedziano grę From Dust na przeglądarkę Google Chrome. Start usługi Google Play
Zapowiedziano grę From Dust na przeglądarkę Google Chrome. Start usługi Google Play

Sarge, 7 marca 2012, 09:50

W kwietniu bieżącego roku gra From Dust zadebiutuje w wersji na przeglądarkę Google Chrome. Firma Google wystartowała także z usługą Google Play.

Usługa OnLive zintegrowana z platformą Google TV
Usługa OnLive zintegrowana z platformą Google TV

Sarge, 12 stycznia 2012, 12:20

Od tej pory użytkownicy platformy Google TV mogą korzystać z funkcji społecznościowych oferowanych w usłudze OnLive. Wkrótce dojdzie do tego możliwość uruchamiania gier.

Minecraft najczęściej wyszukiwaną grą w Polsce w 2011 roku według Google
Minecraft najczęściej wyszukiwaną grą w Polsce w 2011 roku według Google

DogGhost, 16 grudnia 2011, 09:45

W 2011 roku najczęściej wyszukiwaną grą w Polsce według firmy Google był Minecraft. W Stanach Zjednoczonych ranking zdominowała seria Call of Duty oraz World of Warcraft.

Strzelanie do prawdziwych ludzi w kontrowersyjnym projekcie Google Shoot View

Sarge, 13 grudnia 2011, 11:45

Głównym zastosowaniem aplikacji Mapy Google jest możliwość oglądania z bliska wybranych miejsc na świecie. Duńska firma reklamowa Pool Worldwide postanowiła pójść krok dalej i pozwolić użytkownikom postrzelać do widocznych na ekranie obiektów i ludzi.

Google chce zrobić z przeglądarki Chrome pełnowartościową platformę do gier.
Google chce zrobić z przeglądarki Chrome pełnowartościową platformę do gier.

Adrian Werner, 27 listopada 2011, 17:05

Firma Google wyraziła chęć przeobrażenia przeglądarki Chrome w pełnowartościową platformę do gier. Jednym z kroków w realizacji tych planów ma być zwiększenie kompatybilności z kontrolerami.

Przeglą[email protected] Granie - gry w ofercie Google+ (Bejeweled Blitz, Dragon Age Legends, Angry Birds)

yasiu, 19 września 2011, 10:51

W dzisiejszym przeglądzie gier na przeglądarki internetowe prezentujemy Wam całą ofertę usługi Google+, która obecnie liczy 16 pozycji. Wśród oferowanych tytułów znajdują się m.in.: Bejeweled Blitz, Dragon Age Legends czy Angry Birds.

Smartfony w natarciu - najciekawsze gry na Androida i iOS (06/09/2011)

Filip „fsm” Grabski, 6 września 2011, 11:00

Smartfony to takie małe konsole – wiedzą o tym wszyscy, którzy są posiadaczami takowych maszynek i nie stronią od ciekawych gier. My również nie stronimy, co pozwala nam publikować kolejne zestawienie interesujących pozycji na mądre telefony właśnie. Zapraszam.

Smartfony w natarciu - najciekawsze gry na Androida i iOS (09/08/2011)

Filip „fsm” Grabski, 9 sierpnia 2011, 13:41

Kolejny raz na łamach www.gry-online.pl pojawia się zestawienie ciekawych gier dla posiadaczy smartfonów z systemami iOS i Android. Dzisiaj mamy dla Was m.in. Lara Croft: Guardian of Light, Crayon Physics Deluxe, Rainbow Six: Shadow Vanguard czy Robotek.

Czy doczekamy się gier na Google+?

sathorn, 25 lipca 2011, 09:51

Firma Google zamieściła na jednej ze stron pomocy nowej platformy społecznościowej Google+ wzmiankę dotyczącą gier, które wedle plotek wkrótce trafią do oferty serwisu.

Wieści ze świata (Call of Duty, Minecraft, Google) 1/07/11

Jiker, 1 lipca 2011, 15:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o specjalnej imprezie dla fanów Call of Duty, growych planach Google, nowej aktualizacji Minecrafta, a także tajemniczej grze Lionhead Studios. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (World of Warcraft, Music Master: Chopin, GeoHot) 27/06/11

Jiker, 27 czerwca 2011, 14:42

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o darmowym egzemplarzu World of Warcraft, współpracy GeoHota z Facebookiem, a także wejściu na giełdę twórców Music Master: Chopin. Zapraszamy do lektury.