Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 25 listopada 2019, 13:10

autor: AlexB

Najlepsze memy o Tesla Cybertruck

Przez ostatni weekend w sieci pojawiło się mnóstwo memów i zgryźliwych komentarzy wyśmiewających wygląd Cybertrucka od firmy Tesla Elona Muska. Jednak mimo kontrowersyjnego designu, pojazd okazał się sukcesem. W ramach przedsprzedaży rozeszło się 200 tysięcy jego sztuk.

Wygląd nowego samochodu Tesli wywołał niemałe poruszenie. - Najlepsze memy o Tesla Cybertruck - wiadomość - 2019-11-25
Wygląd nowego samochodu Tesli wywołał niemałe poruszenie.

W miniony czwartek firma Tesla, której właścicielem jest znany południowoafrykański przedsiębiorca i filantrop Elon Musk, zaprezentowała Cybertrucka – pierwszy elektryczny samochód typu pickup. Nie da się ukryć, że jego wygląd jest dość niecodzienny. Kanciasta bryła żywcem wyjęta z filmów science fiction z ubiegłego wieku nijak nie pasuje bowiem do „wygładzonych” i „smukłych” kształtów karoserii, które są najczęściej spotykane we współczesnych pojazdach. W obliczu tak nietypowego designu internauci zrobili coś, co robią najlepiej, czyli zaczęli tworzyć memy i zgryźliwe komentarze. Część z nich nawiązuje do kultowych gier sprzed lat, inne do filmów, a jeszcze inne stanowią luźne przemyślenia. Niektóre z nich możecie obejrzeć poniżej.

Najlepsze memy o Tesla Cybertruck - ilustracja #2
Najlepsze memy o Tesla Cybertruck - ilustracja #3
Najlepsze memy o Tesla Cybertruck - ilustracja #4
Najlepsze memy o Tesla Cybertruck - ilustracja #5

Kontrowersyjny wygląd, w połączeniu z wysoką ceną i dość wąskim gronem odbiorców, nie przeszkodziły Cybertruckowi w osiągnięciu bardzo dobrego wyniku w przedsprzedaży. Jak poinformował na Twitterze Elon Musk, do dziś klienci zakupili 200 tysięcy sztuk pojazdu. Według wstępnych obliczeń serwisu TweakTown, tym samym na konto firmy Tesla trafiło przeszło 10 miliardów dolarów.

O Cybertrucku było również ostatnio głośno w kontekście Cyberpunka 2077. W zabawnej wymianie tweetów Elon Musk zasugerował, że pickup może zaliczyć gościnny występ w nowej grze studia CD Projekt RED. Oczywiście należy to brać ze sporą rezerwą, lecz kto wie? Być może w kwietniu miłośnicy klimatów cyberpunkowych i pojazdów firmy Tesla zostaną mile zaskoczeni.

  1. Oficjalna strona firmy Tesla