Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 25 listopada 2019, 15:12

Poznaliśmy pierwszych półfinalistów Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!

W zeszłym tygodniu odbyły się pierwsze ćwierćfinały turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!. Tym samym poznaliśmy sześciu graczy, którzy awansowali już do dalszego etapu rozgrywek. Spotkania były bardzo wyrównane, a w ten weekend odbędą się kolejne, dzięki którym poznamy pełen skład półfinalistów.

Rozpoczęliśmy rozgrywki ćwierćfinałowe w Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!. - Poznaliśmy pierwszych półfinalistów Teamfight Tactics CUP by Wedel Up! - wiadomość - 2019-11-25
Rozpoczęliśmy rozgrywki ćwierćfinałowe w Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.

W zeszły weekend odbyły się mecze w ramach dwóch pierwszych ćwierćfinałów turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!, który organizujemy dla Was wraz z marką E.Wedel oraz firmą Riot Games. Tym samym poznaliśmy sześciu zawodników, którym udało się już zakwalifikować do dalszego etapu. Oba spotkania były bardzo wyrównane, aczkolwiek to SEBULBAR oraz Prolaczek wyszli z nich zwycięsko, dzięki czemu otrzymają dodatkowo drobne nagrody pieniężne oraz zestawy słodkości.

Poniżej prezentujemy pełne wyniki dwóch pierwszych spotkań ćwierćfinałowych.

Wyniki ćwierćfinału I – 23.11

Pierwsze miejsce zajął wcześniej wspomniany SEBULBAR, zdobywając 170 punktów. Wraz z nim dalej przeszli Shonun oraz pablojuszix95, którzy uzyskali po 160 punktów. Należy zaznaczyć, że spotkanie było bardzo wyrównane – po czwartym meczu aż czterech graczy miało 120 punktów i każdy z nich walczył o awans.

Wyniki ćwierćfinału II – 24.11

Pierwsze miejsce w drugim ćwierćfinale zajął Prolaczek z wynikiem na poziomie 175 punktów. Klima oraz Krystian zdobyli po 155 punktów i także mogą cieszyć się z awansu do półfinału. Również w tym ćwierćfinale nie zabrakło emocji, ponieważ dopiero ostatnia gra wyłoniła najlepszą trójkę.

Kolejne spotkania w ramach rozgrywek ćwierćfinałowych odbędą się w ten weekend (tj. 30 listopada i 1 grudnia). Oficjalną transmisję będziecie mogli obejrzeć na naszym kanale na platformie Twitch od godziny 19.

Przypominamy, że zawodnicy walczą cały czas o nagrody z puli o łącznej wartości 25 000 złotych oraz zestawy słodkości od marki E.Wedel. Każdy ze zwycięzców rozgrywek ćwierćfinałowych może liczyć na nagrody pieniężne i słodkie upominki.

Pula nagród w turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.
Pula nagród w turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.