Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 listopada 2019, 08:52

autor: Serek

Elon Musk sugeruje obecność Tesli Cybertrucka w Cyberpunku 2077

Zapowiedź nowej Tesli jest szeroko komentowana w internecie. „Głos" w tej sprawie zabrali również twórcy Cyberpunka 2077, a internet oszalał na myśl o tym, że Cybertruck mógłby pojawić się w nowej grze CD Projekt RED.

Ma nawet „statystyki” jak w CP2077. Przypadek? - Elon Musk sugeruje obecność Tesli Cybertrucka w Cyberpunku 2077 - wiadomość - 2019-11-23
Ma nawet „statystyki” jak w CP2077. Przypadek?

Elon Musk zaprezentował światu najnowszy model Tesli - Cybertruck. Samochód ma charakteryzować się „użytecznością ciężarówki i osiągami samochodu sportowego”. Jednak prawdziwą lawinę komentarzy w internecie wywołał jego design. Auto wygląda tak, jakby było żywcem wyjęte z reklamy Cyberpunka 2077. To natomiast nie mogło przejść niezauważone przez twórców wspomnianej gry, którzy skomentowali post Elona Muska na Twitterze. Ten nie pozostał im dłużny. Sami zobaczcie.

CP2077: Elon, mieliśmy umowę...

EM: Do zobaczenia w 2077 roku.

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, ale temat podchwycił główny menadżer do spraw PR-u CD Projekt RED, Radek Adam Grabowski, który udostępnił wątek na swoim profilu. Może te nieśmiałe działania znaczą coś więcej niż tylko mrugnięcie okiem do fanów? Tego prawdopodobnie dowiemy się dopiero w dniu premiery Cyberpunka 2077. Osobiście nie obraziłbym się za drobny easter egg związany z nową Teslą. Na przykład: misja z ciężarówką podobna do tej z Saints Row, tylko w Night City. W nagrodę za wykonanie zadania gracz otrzymywałby skórkę Cybertrucka...

Nie bylibyśmy szanującym się serwisem o grach, gdybyśmy sami nie zapytali przedstawicieli CD Projekt RED o całą sytuację. Odpowiedź była konkretna i natychmiastowa: „nie komentujemy sprawy”.

CD Projekt RED jest obecnie zasypywane pytaniami od redakcji i fanów z całego świata. Jest tylko jeden problem. Jeśli rzeczywiście nowa Tesla miałaby pojawić się w grze polskiego studia, Elon Musk musi coś zrobić z „kuloodpornymi” szybami. Inaczej nie otrzyma certyfikatu jakości w Night City! Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 trafi na półki sklepowe 16 kwietnia 2020 roku. Tytuł zadebiutuje na PC, Xboksie One i PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Cyberpunk 2077
  2. Kompendium wiedzy o Cyberpunk 2077
  3. Zapowiedź Cyberpunk 2077 - czego CDPR nie udało się dopracować?