Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 23 listopada 2019, 09:50

autor: Serek

Promocje na GRYOnline - zobacz wszystkie wyprzedaże w jednym miejscu

Zbliżają się święta, a Ty masz dość odwiedzania kolejnych stron internetowych w poszukiwaniu taniego prezentu? Sekcja „Promocje" na naszej stronie jest właśnie dla Ciebie. Zajrzyj i przekonaj się sam. Znajdziesz tam wszystkie dostępne obecnie wyprzedaże gier i sprzętu.

Tutaj znajdziecie wszystkie dostępne promocje. - Promocje na GRYOnline - zobacz wszystkie wyprzedaże w jednym miejscu - wiadomość - 2019-11-23
Tutaj znajdziecie wszystkie dostępne promocje.

Czołem, GOL-owicze. Pewnie niektórzy z Was już zauważyli, że na naszej stronie pojawiła się nowa sekcja. Mowa oczywiście o „Promocjach”. Jak sama nazwa nieśmiało sugeruje, znajdziecie tam ogrom przecenionych tytułów. Ale nie tylko, bowiem dział obejmuje również wyprzedaże na sprzęt. Od teraz nie musisz już szukać najtańszych ofert w internecie, bo my zrobimy to za Ciebie. Zapraszamy serdecznie!

  1. Promocje na GRYOnline.pl

Sekcja jest aktualizowana codziennie i znajdziecie w niej oferty nie tylko z polskich sklepów, ale także z zagranicznych (np. Amazon). Wszystkie promocje, o których do tej pory pisaliśmy w serwisie informacyjnym, z miejsca trafiają właśnie do niej. Ale bądźcie czujni, bo w nowej sekcji pojawi się również ogrom krótkich informacji, które nie trafią do newsroomu. Przypominamy, że obecnie większość sklepów oferuje obniżki cen z okazji Black Friday, dlatego nie czekajcie i sprawdźcie wszystkie wyprzedaże w jednym miejscu.

Kiedy widzisz sekcję „Promocje” na GOL-u.
Kiedy widzisz sekcję „Promocje” na GOL-u.
  1. Strona promocji na GRYOnline.pl
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.