Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 listopada 2019, 11:00

autor: Serek

Zobacz pierwszy gameplay z Transport Fever 2

W sieci pojawił się pierwszy gameplay z Transport Fever 2. Obszerny, opatrzony komentarzem twórców materiał prezentuje 17 minut rozgrywki z tropikalnej wyspy. Tytuł można przedpremierowo zamówić na Steamie.

Pusto jak na lotnisku w Łodzi. - Zobacz pierwszy gameplay z Transport Fever 2 - wiadomość - 2019-11-23
Pusto jak na lotnisku w Łodzi.

W sieci pojawił się pierwszy zapis rozgrywki z Transport Fever 2. Twórcy podzielili się nim na oficjalnym kanale w serwisie YouTube. Gameplay prezentuje zabawę na tropikalnej wyspie i jest opatrzony komentarzem. Materiał pokazuje skalę produkcji, w której głównym zadaniem gracza będzie dbanie o całą infrastrukturę transportową - zaczynając od samochodów, przez pociągi, aż po samoloty oraz promy (niestety nie kosmiczne). Poniżej możecie zobaczyć pierwszy gameplay z gry.

Tytuł jest dostępny w przedsprzedaży na platformie Steam. Jeśli zdecydujecie się go zamówić przed premierą, otrzymacie rabat w wysokości 10% (i zapłacicie 145,79 złotych). Posiadacze pierwszej odsłony mogą natomiast liczyć nawet na 25% zniżki. Transport Fever 2 umożliwi rozgrywkę zarówno w ramach kampanii (na trzech kontynentach), jak i trybie w Free Play. Tryb fabularny rozpoczyna się w 1850 roku (w czasach amerykańskiej gorączki złota) i ma trwać aż do czasów teraźniejszych. W tym okresie zadbamy o zbudowanie prawdziwego imperium transportowego. Co ciekawe, w grze obecne będą także cut-scenki.

Ciekawszy wydaje się jednak tryb swobodnego budowania oraz edytor map. Z jego pomocą będziemy w stanie stworzyć swoje struktury w dowolnym zakątku świata. Twórcy chwalą się, że zaimplementowali do gry ponad 200 pojazdów, w tym różne modele pociągów, autobusów, tramwajów, ciężarówek, samolotów i statków. Miłośnicy modyfikacji również mogą się uśmiechnąć, gdyż produkcja będzie wspierała projekty z warsztatu Steama. Transport Fever 2 ukaże się 11 grudnia, wyłącznie na PC. Tytuł zaoferuje polskie napisy.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Transport Fever 2