Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Stargate: Timekeepers (PC)
OkładkaStargate: Timekeepers (PC)

Stargate: Timekeepers PC

Taktyczna strategia czasu rzeczywistego, osadzona w uniwersum Gwiezdnych wrót. Za opracowaniem gry Stargate: Timekeepers stoi polskie studio CreativeForge Games, mające w swoim portfolio takie pozycje jak Hard West oraz Phantom Doctrine.

Strategiczne | science fiction | RTS | taktyczne | kosmiczne | seriale TV | polskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Stargate: Timekeepers Premiera PC

2022

producent: CreativeForge Games wydawca: Matrix Games/Slitherine

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Stargate: Timekeepers

Starship Troopers: Terran Command

Gray Zone

They Are Billions

Stargate: Timekeepers jest taktycznym RTS-em osadzonym w uniwersum Gwiezdnych wrót. Tytuł został opracowany przez polskie studio CreativeForge Games, mające w swoim portfolio między innymi takie pozycje, jak Hard West oraz Phantom Doctrine. Jego wydaniem zajęła się natomiast wyspecjalizowana w gatunku firma Slitherine.

Fabuła

Akcja gry Stargate: Timekeepers rozpoczyna się pod koniec wydarzeń przedstawionych w serialu Gwiezdne wrota (ang. Stargate SG-1). Podczas tak zwanej Bitwy o Antarktydę oddział dowodzony przez Evę McCain musi wesprzeć ziemskie siły w walce z wojskami lorda Anubisa. Następnie bohaterka i jej żołnierze udają się w podróż w czasie i przestrzeni, podczas której przyjdzie im stawiać czoła władcom systemów, wspierać swoich przyjaciół i sojuszników ludzkości oraz nieść pomoc cywilom w potrzebie.

Mechanika

W Stargate: Timekeepers akcja toczy się w czasie rzeczywistym. Podczas zabawy wykonujemy misje rozgrywane na różnorodnych planetach i w rozmaitych epokach. Jako że w wielu z tych miejsc roi się od wrogów (często mających nad nami przewagę liczebną), realizując stawiane przed nami zadania, musimy wykazywać się zmysłem taktycznym.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Stargate: Timekeepers: 12+