Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Sins of a Solar Empire: Diplomacy (PC)
OkładkaSins of a Solar Empire: Diplomacy (PC)

Sins of a Solar Empire: Diplomacy PC

Drugi dodatek DLC do wydanej na początku 2008 roku kosmicznej strategii RTS studia Ironclad Games. Zgodnie z nazwą, Sins of a Solar Empire: Diplomacy koncentruje się przede wszystkich na wprowadzeniu do gry macierzystej nowych opcji dyplomatycznych.

To jest dodatek do gry Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca.

Strategiczne | science fiction | RTS | kosmiczne

Sins of a Solar Empire: Diplomacy Premiera PC

9lutego2010

producent: Ironclad Games wydawca: Stardock Corporation Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Sins of a Solar Empire: Diplomacy

Homeworld 2

Nexus: The Jupiter Incident

Imperium Galactica II: Alliances

Sins of a Solar Empire: Diplomacy jest drugim mikro-rozszerzeniem przeznaczonym do kosmicznej strategii czasu rzeczywistego Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca. Tym razem w nasze ręce oddane zostały przede wszystkim nowe opcje dyplomatyczne.

Po instalacji Diplomacy otrzymujemy dostęp do nowego ekranu z danymi na temat wzajemnych relacji pomiędzy poszczególnymi frakcjami, wraz z krótkim wyjaśnieniem panującej sytuacji. Dzięki niemu bardzo szybko jesteśmy w stanie ocenić, z którymi z nich warto nawiązać przyjazne stosunki.

To oczywiście nie wszystkie nowości. Kwalifikuje się do nich także możliwość zawiązywania nowych umów handlowych, których pozytywna realizacja jest równoznaczna z wzbogaceniem się o brakujące surowce. W każdej chwili możemy również zlecać misje sojuszniczym frakcjom, pogłębiając tym samym utrzymywane z nimi stosunki.

Ponadto Diplomacy uzupełnia grę o nową jednostkę – wysłannika dyplomatycznego. Jego rola jest dwojaka. Przede wszystkim wykorzystujemy go jako ambasadora, reprezentującego nas w odległych światach. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by zajął się on destabilizacją opozycyjnych rządów.

Ostatni dodatek do Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca wzbogaca również dzieło Ironclad Games o trzydzieści nowych technologii powiązanych bezpośrednio z zagadnieniem dyplomacji oraz modyfikuje sposób działania piratów, którzy stali się dzięki temu jeszcze groźniejszym przeciwnikiem.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1-10  

Ocena użytkowników: 7,2 / 10 na podstawie 36 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7.2 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Sins of a Solar Empire: Diplomacy

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Sins of a Solar Empire: Diplomacy Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.2 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows XP/Vista