Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Tytuły ekskluzywne Nintendo - Gry Symulacje Nintendo DS

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku symulacje o tematyce tytuły ekskluzywne Nintendo na platformę Nintendo DS ułożone według popularności.

Symulacje. Grupa gier stawiających sobie za zadanie jak najdokładniejsze imitowanie prawdziwych (lub fikcyjnych) czynności. Gry z tego gatunku mogą symulować m.in. prowadzenie pojazdów cywilnych (koparki, dźwigi, autobusy) i wojskowych (samoloty, czołgi, okręty). Szczególnym przypadkiem tego gatunku gier są produkcje symulujące ludzkie życie, w szczególności seria The Sims, ponieważ w jej ramach możemy symulować niemal nieograniczoną liczbę aspektów naszego życia.

NDS
Symulacje
tytuły ekskluzywne Nintendo
Miami Nights: Singles in the City
Miami Nights: Singles in the City

Symulacje 16 stycznia 2008

Gra w dużym stopniu wzorowana na serii "The Sims". Prowadzimy towarzyskie życie na terenie tytułowej metropolii. Możemy wybierać pomiędzy trzema różnymi ścieżkami kariery, stając się na przykład sławnym aktorem.

Pet Pals: Animal Doctor
Pet Pals: Animal Doctor

Symulacje 2 lipca 2008

Pet Pals: Animal Doctor jest produkcją stworzoną przez studia Legacy Interactive i Frontline, która przenosi graczy w świat szeroko rozumianej weterynarii, dzięki czemu są oni w stanie poznać podstawy, a w przyszłości być może zainteresować się nią w większym stopniu.

Petz: My Monkey Family
Petz: My Monkey Family

Symulacje 18 listopada 2008

Gra familijna, w której musimy zajmować się rodziną małpek, przeznaczona głównie dla młodszych graczy w wieku od 6 do 12 lat. Do ich zadań należy karmienie, głaskanie i zabawa z podopiecznymi. Ciekawą opcją jest możliwość krzyżowania różnych gatunków małp, a następnie obserwowanie jak wynik naszej mieszanki dorasta i zmienia się.

The Sims 2: Apartment Pets
The Sims 2: Apartment Pets

Symulacje 26 sierpnia 2008

The Sims 2: Apartment Pets to kolejna odsłona jednej z najlepiej sprzedających się gier w historii branży elektronicznej rozrywki. Produkcja koncernu Electronic Arts adresowana jest do fanów popularnej sagi, a opisywane tu wcielenie symulatora ludzkiego życia rozwija pomysły, które autorzy zapoczątkowali już w roku 2006, tworząc przenośne The Sims 2: Pets.

America's Next Top Model
America's Next Top Model

Symulacje 1 czerwca 2010

America's Next Top Model to gra symulacyjna, bazująca na licencji popularnego, telewizyjnego show. Gracz kieruje poczynaniami uczestniczki programu Top Model, która stara się oczarować publiczność i niezwykle wymagające jury, by zdobyć upragniony kontrakt w świecie profesjonalnych modelek. Tytuł wyprodukowany został przez belgijskie studio deweloperskie Neopica.

Imagine Ballet Dancer
Imagine Ballet Dancer

Symulacje 19 listopada 2008

Gra zręcznościowa pozwalająca na wcielenie się w rolę młodej baletnicy, której ambicją jest zostanie światowej sławy tancerką. Karierę zaczynamy od lokalnych konkursów, by powoli uczyć się coraz bardziej skomplikowanych ruchów i brać udział w coraz trudniejszych zawodach. Całość skierowana jest głównie do dziewczynek w wieku od 8 do 12 lat.

Time Ace
Time Ace

Symulacje 12 czerwca 2007

Time Ace jest grą akcji z elementami zręcznościowymi. Do dyspozycji gracza oddane są samoloty wojskowe z dziewięciu różnych okresów historycznych. Wliczyć w to należy archaiczne dwupłatowce, bombowce z lat czterdziestych XX wieku, odrzutowce dwudziestego pierwszego stulecia, jak również maszyny futurystyczne.

GoPets: Vacation Island
GoPets: Vacation Island

Symulacje 6 sierpnia 2007

GoPets: Vacation Island to symulacja, wypuszczona ze stajni Konami, w której użytkownik przystępuje do grona właścicieli wirtualnych zwierzaków. Adresatami owej pozycji są posiadacze konsoli Nintendo DS. Developerzy pozwolili im na stworzenie kota lub psa i wytresowanie go wedle własnego uznania.

Bratz Ponyz
Bratz Ponyz

Symulacje 7 kwietnia 2007

Bratz Ponyz to symulacja opieki nad koniem, przygotowana przede wszystkim z myślą o najmłodszych posiadaczach dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo. W niniejszej grze spotyka się zabawki, pochodzące od jednego z czołowych producentów w owej dziedzinie.

Nintendogs: Lab & Friends
Nintendogs: Lab & Friends

Symulacje 22 sierpnia 2005

Nintendogs: Lab & Friends to kolejna gra, zaprojektowana przez najsłynniejszego elektroniczno-rozrywkowego wizjonera z japońskiej korporacji Nintendo, czyli Shigeru Miyamoto (twórca np. postaci hydraulika Mario oraz serii The Legend of Zelda). Niniejsza pozycja jest swoistą symulacją hodowania psa, osiągalną wyłącznie dla posiadaczy kieszonkowej konsoli DS.

Dream Skincare
Dream Skincare

Symulacje 18 października 2007

Stworzona przez japońską firmę Konami pozycja Dream Skincare to kolejny produkt przeznaczony dla przenośnej konsoli Nintendo DS, który nie jest typową grą wideo. To multimedialny poradnik dla osób dbających o swoją skórę, piękno i zdrowie - dzieło zatem dość niezwykle jak na producenta kojarzonego z takimi seriami, jak Pro Evolution Soccer czy Metal Gear Solid.

Shrek: Ogres and Dronkeys
Shrek: Ogres and Dronkeys

Symulacje 5 listopada 2007

Kolejna gra nawiązująca do postaci tytułowego ogra. Tym razem zajmujemy się sprawowaniem kontroli nad potomstwem głównych bohaterów. Z widocznymi na ekranie stworkami musimy się bawić, ale także uczyć je nowych rzeczy.

My Little Flufties
My Little Flufties

Symulacje 13 lipca 2007

Sympatyczna gra dla najmłodszych użytkowników konsoli DS, w której zajmujemy się sprawowaniem troskliwej opieki nad jednym z pięciu różnych stworków. Rozwiązujemy równolegle proste misje i uczestniczymy w mini-grach.

My Life Coach
My Life Coach

Symulacje prace wstrzymane

My Life Coach to gra należącą do stworzonej przez koncern Ubisoft serii My Coach. Poprzednie tytuły z tego cyklu (My French Coach, My Spanish Coach), uczyły gracza języków obcych. Tym razem twórcy postanowili przekazać poprzez rozrywkę kilka porad pomagających odmienić swoje codzienne przyzwyczajenia i zaaplikować u siebie zdrowy tryb życia.

My Hero: Firefighter
My Hero: Firefighter

Symulacje 17 listopada 2009

My Hero: Firefighter umożliwia graczom na wcielenie się w postać strażaka i wykonywanie szeregu czynności ratujących życie ludzi i zwierząt podczas pożarów i innych niebezpiecznych sytuacji.

SimAnimals Africa
SimAnimals Africa

Symulacje 27 października 2009

SimAnimals Africa to adresowana głównie do młodszych odbiorców gra familijna z elementami edukacyjnymi wyprodukowana przez firmę EA Games. Gracze mogą poznać sekrety afrykańskich zwierząt wcielając się m.in. w gaparda, papugę czy mrówkojada. Zabawa polega na odkrywaniu specjalnych umiejętności każdego gatunku, a także przywracaniu naturalnej harmonii środowiska, w którym żyje.

SimAnimals
SimAnimals

Symulacje 21 stycznia 2009

Kolejna gra z popularnego cyklu symulatorów życia, do którego należy m.in. słynna seria The Sims. Tym razem tematem przewodnim zabawy jest egzystencja dzikich zwierząt.

Infinite Space
Infinite Space

Symulacje 11 czerwca 2009

Gra stanowiąca połączenie RPG-a, strategii i symulatora. Wcielamy się w postać pilota statku kosmicznego, zajmując się eksploracją galaktyki i wykonując zlecane przez NPC-ów zadania.

My Animal Centre: Baby Animals
My Animal Centre: Baby Animals

Symulacje 26 czerwca 2009

W kolejnej odsłonie produkcji wcielamy się w rolę siostry pani weterynarz znanej z poprzednich części gry i podejmujemy się opieki nad małymi, chorymi zwierzętami.

Petz: Bunnyz
Petz: Bunnyz

Symulacje 4 marca 2008

Petz: Bunnyz to symulator życia królika. Gra jest przeznaczona dla najmłodszych i oferuje mnóstwo opcji zabawy z wirtualnym zwierzaczkiem.

Animal Paradise
Animal Paradise

Symulacje 16 listopada 2007

Produkt pod wieloma względami przypominający kultową grę "Nintendogs". Opiekujemy się różnymi gatunkami zwierząt. Są to między innymi psy, koty, konie, chomiki, czy wiewiórki.

DS Air
DS Air

Symulacje 8 lutego 2007

DS Air jest grą akcji, przeznaczoną dla miłośników samolotów i walk powietrznych a la Top Gun. Posiadacze kieszonkowej konsoli Nintendo mogą uczestniczyć w podniebnych starciach, posyłając na ziemię niezliczone ilości przeciwników.

Freedom Wings
Freedom Wings

Symulacje 22 sierpnia 2006

Freedom Wings to kieszonkowa gra w stylu znanej serii Ace Combat firmy Namco, w której połączono elementy symulacji samolotu i strzelaniny. Gracz wciela się w pilota elitarnej jednostki lotniczej Air Patrol Association (A.P.A.), powołanej w celu walki z plagą piratów powietrznych, nękających samoloty pasażerskie i handlowe.

Beetle King
Beetle King

Symulacje prace wstrzymane

Beetle King jest osobliwą grą z pogranicza symulacji i strategii. Najbliżej jej do serii The Sims, aczkolwiek użytkownik opiekuje się tu nie wirtualnymi ludźmi, lecz insektami. Pierwotnie omawiany produkt został udostępniony wyłącznie graczom japońskim, ale firma 505 Game Street sprowadziła go po pewnym czasie do krajów zachodnich.