Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Tytuły ekskluzywne Nintendo - Gry Symulacje Nintendo DS

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry z gatunku symulacje o tematyce tytuły ekskluzywne Nintendo na platformę DS.

Symulacje. Grupa gier stawiających sobie za zadanie jak najdokładniejsze imitowanie prawdziwych (lub fikcyjnych) czynności. Gry z tego gatunku mogą symulować m.in. prowadzenie pojazdów cywilnych (koparki, dźwigi, autobusy) i wojskowych (samoloty, czołgi, okręty). Szczególnym przypadkiem tego gatunku gier są produkcje symulujące ludzkie życie, w szczególności seria The Sims, ponieważ w jej ramach możemy symulować niemal nieograniczoną liczbę aspektów naszego życia.

NDS

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

symulacje
tytuły ekskluzywne Nintendo
Miami Nights: Singles in the City
Miami Nights: Singles in the City

Symulacje 16 stycznia 2008

Gra w dużym stopniu wzorowana na serii "The Sims". Prowadzimy towarzyskie życie na terenie tytułowej metropolii. Możemy wybierać pomiędzy trzema różnymi ścieżkami kariery, stając się na przykład sławnym aktorem.

America's Next Top Model
America's Next Top Model

Symulacje 1 czerwca 2010

America's Next Top Model to gra symulacyjna, bazująca na licencji popularnego, telewizyjnego show. Gracz kieruje poczynaniami uczestniczki programu Top Model, która stara się oczarować publiczność i niezwykle wymagające jury, by zdobyć upragniony kontrakt w świecie profesjonalnych modelek. Tytuł wyprodukowany został przez belgijskie studio deweloperskie Neopica.

Fashion Designer: Style Icon
Fashion Designer: Style Icon

Symulacje 5 listopada 2007

Fashion Designer: Style Icon to pozycja przygotowana z myślą o młodych artystach, pragnących sprawdzić się w roli projektanta mody. Gra powstała z myślą o konsoli przenośnej Nintendo DS. Jej opracowaniem zajęło się studio Creative Patterns.

Shrek: Ogres and Dronkeys
Shrek: Ogres and Dronkeys

Symulacje 5 listopada 2007

Kolejna gra nawiązująca do postaci tytułowego ogra. Tym razem zajmujemy się sprawowaniem kontroli nad potomstwem głównych bohaterów. Z widocznymi na ekranie stworkami musimy się bawić, ale także uczyć je nowych rzeczy.

SimAnimals
SimAnimals

Symulacje 21 stycznia 2009

Kolejna gra z popularnego cyklu symulatorów życia, do którego należy m.in. słynna seria The Sims. Tym razem tematem przewodnim zabawy jest egzystencja dzikich zwierząt.

Bratz Ponyz
Bratz Ponyz

Symulacje 7 kwietnia 2007

Bratz Ponyz to symulacja opieki nad koniem, przygotowana przede wszystkim z myślą o najmłodszych posiadaczach dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo. W niniejszej grze spotyka się zabawki, pochodzące od jednego z czołowych producentów w owej dziedzinie.

Fish Tycoon
Fish Tycoon

Symulacje 16 października 2007

Fish Tycoon stanowi hybrydę elementów symulacyjnych i strategicznych, pozwalającą na rozwijanie własnej firmy. Tym razem developerzy postanowili wejść do świata akwariowych ryb, dając użytkownikowi szansę na poprowadzenie sklepu, oferującego owe wodne kręgowce. Omawiany tytuł pierwotnie ukazał się w 2004 roku i został wówczas zadedykowany właścicielom PeCetów.

Dream Skincare
Dream Skincare

Symulacje 18 października 2007

Stworzona przez japońską firmę Konami pozycja Dream Skincare to kolejny produkt przeznaczony dla przenośnej konsoli Nintendo DS, który nie jest typową grą wideo. To multimedialny poradnik dla osób dbających o swoją skórę, piękno i zdrowie - dzieło zatem dość niezwykle jak na producenta kojarzonego z takimi seriami, jak Pro Evolution Soccer czy Metal Gear Solid.

Infinite Space
Infinite Space

Symulacje 11 czerwca 2009

Gra stanowiąca połączenie RPG-a, strategii i symulatora. Wcielamy się w postać pilota statku kosmicznego, zajmując się eksploracją galaktyki i wykonując zlecane przez NPC-ów zadania.

My Life Coach
My Life Coach

Symulacje prace wstrzymane

My Life Coach to gra należącą do stworzonej przez koncern Ubisoft serii My Coach. Poprzednie tytuły z tego cyklu (My French Coach, My Spanish Coach), uczyły gracza języków obcych. Tym razem twórcy postanowili przekazać poprzez rozrywkę kilka porad pomagających odmienić swoje codzienne przyzwyczajenia i zaaplikować u siebie zdrowy tryb życia.

Imagine Babyz
Imagine Babyz

Symulacje 23 października 2007

Jeden z produktów z serii Imagine. Wcielamy się w postać opiekunki. Oprócz zajmowania się dziećmi dbamy także o porządek w domu oraz nabywamy nowe przedmioty.

Petz: My Monkey Family
Petz: My Monkey Family

Symulacje 18 listopada 2008

Gra familijna, w której musimy zajmować się rodziną małpek, przeznaczona głównie dla młodszych graczy w wieku od 6 do 12 lat. Do ich zadań należy karmienie, głaskanie i zabawa z podopiecznymi. Ciekawą opcją jest możliwość krzyżowania różnych gatunków małp, a następnie obserwowanie jak wynik naszej mieszanki dorasta i zmienia się.

Petz: My Kitten Family
Petz: My Kitten Family

Symulacje 18 listopada 2008

Prosty symulator hodowli kotów - oprócz opiekowania się wybranym zwierzęciem możemy także kryżówać ze sobą przedstawicieli różnych kocich ras.

My Hero: Firefighter
My Hero: Firefighter

Symulacje 17 listopada 2009

My Hero: Firefighter umożliwia graczom na wcielenie się w postać strażaka i wykonywanie szeregu czynności ratujących życie ludzi i zwierząt podczas pożarów i innych niebezpiecznych sytuacji.

SimAnimals Africa
SimAnimals Africa

Symulacje 27 października 2009

SimAnimals Africa to adresowana głównie do młodszych odbiorców gra familijna z elementami edukacyjnymi wyprodukowana przez firmę EA Games. Gracze mogą poznać sekrety afrykańskich zwierząt wcielając się m.in. w gaparda, papugę czy mrówkojada. Zabawa polega na odkrywaniu specjalnych umiejętności każdego gatunku, a także przywracaniu naturalnej harmonii środowiska, w którym żyje.

My Animal Centre: Baby Animals
My Animal Centre: Baby Animals

Symulacje 26 czerwca 2009

W kolejnej odsłonie produkcji wcielamy się w rolę siostry pani weterynarz znanej z poprzednich części gry i podejmujemy się opieki nad małymi, chorymi zwierzętami.

Imagine Ballet Dancer
Imagine Ballet Dancer

Symulacje 19 listopada 2008

Gra zręcznościowa pozwalająca na wcielenie się w rolę młodej baletnicy, której ambicją jest zostanie światowej sławy tancerką. Karierę zaczynamy od lokalnych konkursów, by powoli uczyć się coraz bardziej skomplikowanych ruchów i brać udział w coraz trudniejszych zawodach. Całość skierowana jest głównie do dziewczynek w wieku od 8 do 12 lat.

The Sims 2: Apartment Pets
The Sims 2: Apartment Pets

Symulacje 26 sierpnia 2008

The Sims 2: Apartment Pets to kolejna odsłona jednej z najlepiej sprzedających się gier w historii branży elektronicznej rozrywki. Produkcja koncernu Electronic Arts adresowana jest do fanów popularnej sagi, a opisywane tu wcielenie symulatora ludzkiego życia rozwija pomysły, które autorzy zapoczątkowali już w roku 2006, tworząc przenośne The Sims 2: Pets.

Spitfire Heroes: Tales of the Royal Air Force
Spitfire Heroes: Tales of the Royal Air Force

Symulacje 29 lutego 2008

Wcielamy się w postać pilota z okresu II Wojny Światowej, zasiadając za sterami kultowego myśliwca Supermarine Spitfire. Uczestniczymy w kampanii singleplayer lub walkach powietrznych z udziałem trzech innych graczy.

Petz: Hamsterz 2
Petz: Hamsterz 2

Symulacje 9 listopada 2007

Petz: Hamsterz 2 to gra familijna, w której opiekujemy się chomikiem. Tytuł stanowi jedną z części cyklu gier o doglądaniu domowych zwierzaków.

Nintendogs: Dachshund & Friends
Nintendogs: Dachshund & Friends

Symulacje 22 sierpnia 2005

Nintendogs: Dachshund & Friends to kolejna gra, zaprojektowana przez najsłynniejszego elektroniczno-rozrywkowego wizjonera z japońskiej korporacji Nintendo, czyli Shigeru Miyamoto (twórca np. postaci hydraulika Mario oraz serii The Legend of Zelda). Niniejsza pozycja jest swoistą symulacją hodowania psa, osiągalną wyłącznie dla posiadaczy kieszonkowej konsoli DS.

Nintendogs: Lab & Friends
Nintendogs: Lab & Friends

Symulacje 22 sierpnia 2005

Nintendogs: Lab & Friends to kolejna gra, zaprojektowana przez najsłynniejszego elektroniczno-rozrywkowego wizjonera z japońskiej korporacji Nintendo, czyli Shigeru Miyamoto (twórca np. postaci hydraulika Mario oraz serii The Legend of Zelda). Niniejsza pozycja jest swoistą symulacją hodowania psa, osiągalną wyłącznie dla posiadaczy kieszonkowej konsoli DS.

DS Air
DS Air

Symulacje 8 lutego 2007

DS Air jest grą akcji, przeznaczoną dla miłośników samolotów i walk powietrznych a la Top Gun. Posiadacze kieszonkowej konsoli Nintendo mogą uczestniczyć w podniebnych starciach, posyłając na ziemię niezliczone ilości przeciwników.

Freedom Wings
Freedom Wings

Symulacje 22 sierpnia 2006

Freedom Wings to kieszonkowa gra w stylu znanej serii Ace Combat firmy Namco, w której połączono elementy symulacji samolotu i strzelaniny. Gracz wciela się w pilota elitarnej jednostki lotniczej Air Patrol Association (A.P.A.), powołanej w celu walki z plagą piratów powietrznych, nękających samoloty pasażerskie i handlowe.