Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeNDS
Okładka Pop Cutie! Street Fashion Simulation (NDS)

Pop Cutie! Street Fashion Simulation NDS

Prosta gra strategiczna, w której zajmujemy się prowadzeniem własnego butiku. Projektujemy ubrania, zatrudniamy personel, a także dbamy o odpowiednią reklamę. W wolnych chwilach przystępujemy do konkursów projektantów mody.

Symulacje | ekonomiczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Pop Cutie! Street Fashion Simulation (NDS)

producent: Koei Tecmo

wydawca: Koei Tecmo

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

30września2008

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pop Cutie! Street Fashion Simulation jest połączeniem strategii ekonomicznej oraz symulacji codziennego życia. Gracz prowadzi własny butik, wyznaczając aktualne trendy w modzie. Opisywaną grą przygotowano jedynie z myślą o użytkownikach konsoli Nintendo DS.

Akcja omawianej produkcji rozgrywa się w Tokio, a rozpoczynając zabawę dysponuje się niewielkim butikiem zlokalizowano w mało prestiżowej dzielnicy miasta. Zabawa polega na umiejętnym rozwijanie swojego biznesu, z zamiarem konkurowania z najbardziej prestiżowymi firmami sprzedającymi swe towary w japońskiej stolicy.

Lista obowiązków gracza obejmuje przede wszystkim konieczność zatrudniania personelu. Są to między innymi sprzedawcy, modelki oraz asystenci, których zadaniem jest udzielanie wskazówek oraz koordynowanie prawidłowego funkcjonowania placówki. Gracz musi także dbać o wystrój swojego sklepu, zakupując odpowiednie sprzęty. Ponadto należy zajmować się działalnością reklamową, umieszczając informacje na temat prowadzonego biznesu w lokalnych gazetach.

Główną atrakcją gry z oczywistych względów jest możliwość projektowania ubrań, które następnie trafiają do butiku. Zabawę rozpoczyna się w tym przypadklu bezpośrednio na ulicach Tokio, gdyż inspiracji należy szukać wsród mieszkańców metropolii, wypytując ich o aktualne trendy oraz uwzględniając wysuwane przez nich sugestie. Nowe ubrania, akcesoria oraz fryzury projektuje się z wykorzystaniem wbudowanych narzędzi edycyjnych. Kreacje tworzone są z wykorzystaniem ekranu dotykowego konsoli DS, a końcowe dzieło ukazywane jest na górnym ekranie handhelda.

Ciekawą opcją Pop Cutie! Street Fashion Simulation jest możliwość przystępowania do konkursów z udziałem innych kreatorów mody. Przygotowane przez gracza kreacje są porównywane z osiągnięciami konkurencyjnych butików, a ostateczną decyzję podejmują sędziowie. Co ciekawe, możliwe jest w tym przypadku zaproszenie zabawy do drugiego gracza celem wyłonienia najbardziej utalentowanego projektanta mody.

Oprawa wizualna omawianej gry jest stosunkowo uproszczona. Zmagania obserwowane są zazwyczaj w rzucie izometrycznym, a wygląd pojawiających się na ekranie postaci utrzymano w mangowym stylu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1-2  

Gry podobne do Pop Cutie! Street Fashion Simulation

Wymagania wiekowe Pop Cutie! Street Fashion Simulation

odpowiednia dla każdego wieku