Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeNDS
Okładka Petz: My Monkey Family (NDS)

Petz: My Monkey Family NDS

Petz: Monkeyz House

Gra familijna, w której musimy zajmować się rodziną małpek, przeznaczona głównie dla młodszych graczy w wieku od 6 do 12 lat. Do ich zadań należy karmienie, głaskanie i zabawa z podopiecznymi.

Symulacje | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Petz: My Monkey Family (NDS)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

18listopada2008

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Petz: My Monkey Family jest nieskomplikowana grą familijną, w której zajmujemy się tytułową rodziną małpek, a im lepiej swoje obowiązki wykonujemy tym większą darzą sympatią nas zwierzaki. Podobnie jak pozostałe produkcje z serii Petz, również ta została przygotowana i wydana przez firmę Ubisoft, a jej docelową grupę odbiorców stanowią głównie młodsi gracze w wieku od 6 do 12 lat.

Chociaż w My Monkey Family możemy mieć pod opieką całą gromadkę małpek, grę rozpoczynamy tradycyjnie od wyboru jednego, najbardziej nam odpowiadającego stworzenia. Nasze zadanie nie należy do najtrudniejszych - musimy po prostu dbać o naszych podopiecznych najlepiej jak potrafimy - karmić ich, głaskać i bawić się z nimi. W przeciwieństwie jednak do większości tego typu gier, gdzie główną atrakcją są wspomniane wcześniej czynności, tutaj najciekawszą opcją jest możliwość krzyżowania różnych gatunków małp, a następnie obserwowanie jak wynik naszej mieszanki dorasta i zmienia się. W dodatku charakter oraz jego relacje z innymi członkami małpiej rodziny zależą od sposobu w jaki go wychowamy.

Oczywiście i tak sporo czasu spędzamy po prostu na obserwacji stworzeń i ich wzajemnych zabaw. Tym razem jest to zresztą zajęcie przyjemniejsze niż w innych grach z serii Petz przeznaczonych na Nintendo DS, ponieważ nie dość, że mamy na oku całą gromadkę małp, to jeszcze zachowują się i wyglądają bardziej realistycznie niż we wcześniejszych częściach.

Zobacz pełny opis gry

Gry podobne do Petz: My Monkey Family

Klasyfikacja PEGI Petz: My Monkey Family

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.