Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeNDS
Okładka Petz: Bunnyz (NDS)

Petz: Bunnyz NDS

Petz: Bunnyz to symulator życia królika. Gra jest przeznaczona dla najmłodszych i oferuje mnóstwo opcji zabawy z wirtualnym zwierzaczkiem.

Symulacje | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Petz: Bunnyz (NDS)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

4marca2008

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Petz: Bunnyz to gra familijna, przeznaczona dla najmłodszych graczy. Jest to jeden z wielu tytułów w serii Petz, która koncentruje się na opiekowaniu małymi zwierzątkami. Za produkt odpowiada Ubisoft.

Na starcie Bunnyz pozwala nam wybrać jednego króliczka spośród pięciu dostępnych ras, wśród których znajduje się między innymi angielska odmiana Angora. Rozgrywka polega na doglądaniu milusińskiego, karmieniu i czyszczeniu go oraz jego klatki. Możemy się również z futrzakiem bawić, wręczając mu różne akcesoria i zabawki, dzięki czemu stanie się on bardziej szczęśliwy. Jednocześnie gra oferuje spore możliwości w tresowaniu królika. Uczymy go różnych sztuczek, wykorzystując przy tym ekran dotykowy. Warto też pomyśleć o urozmaiceniu otoczenia, w którym podopieczny mieszka. Do dekorowania używamy kwiatków i niejednorodnych tapet. Coraz lepsze postępowanie ze zwierzątkiem zaowocuje odblokowywaniem większej ilości przedmiotów specjalnych.

Grafika jest bardzo kolorowa, a trójwymiarowe środowisko skonstruowane zostało z nieskomplikowanych elementów. Należy też dodać, że Bunnyz korzysta z Wi-Fi, dzięki czemu możemy wymieniać się królikami oraz przedmiotami z przyjaciółmi.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 2  

Klasyfikacja PEGI Petz: Bunnyz

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Nowe zwierzaki z serii Petz gotowe do przygarnięcia, oczywiście wirtualnego

wiadomość29 listopada 2006

Przedstawiciele korporacji Ubisoft poinformowali, iż na półkach amerykańskich sklepów pojawiły się nowe produkty sygnowane logo Petz. Dogz, Catz, Horsez oraz Hamsterz Life, bo o tych grach właśnie mowa, pozwalają na wirtualną adopcję pociesznego zwierzaka (odpowiednio psa, kota, konia oraz chomika).

Więcej wirtualnych zwierzaków od Ubisoft

wiadomość8 sierpnia 2006

Ubisoft zachęcone sukcesem serii Petz (Dogz i Catz) postanowiło rozszerzyć ją o nowe gry. Dzięki nim gracze będą mogli opiekować się wirtualnymi zwierzakami, nie tylko psami i kotami, ale również chomikami a nawet końmi.