Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeWiiPCNDSPS2
Okładka Petz: Dogz 2 (Wii)

Petz: Dogz 2

Dogz 2

Dogz 2 to druga odsłona cieszącej się sporą popularnością serii gier familijnych. Gracze ponownie mają okazję zaopiekować się wirtualnymi psiakami. Do ich obowiązków należy m.in. zaspokajanie rozmaitych potrzeb czworonoga oraz szkolenie jego umiejętności.

Symulacje | o psach

Okładka Petz: Dogz 2 (Wii)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

data premiery gry:

12paź2007

NDS

13lis2007

PC

14lis2007

Wii

23lis2007

PS2
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dogz 2 jest kolejnym przedstawicielem serii Petz. Podobnie jak poprzednie gry z tego cyklu, omawiany produkt przygotowano z myślą o najmłodszych sympatykach gier komputerowych. Zgodnie z tym co może sugerować tytuł, należy opiekować się psami reprezentujących wiele popularnych ras.

Zabawę rozpoczyna się od wyboru szczeniaka. Liczba dostępnych ras psów różni się w zależności od wersji gry. Nad przygarniętym zwierzakiem należy sprawować troskliwą opiekę, zaspokajając przede wszystkim podstawowe potrzeby czworonoga. Ze zwierzakiem należy się także bawić oraz uczyć go nowych sztuczek.

Duży nacisk położono także na zmianę wyglądu psa oraz otoczenia. W tym pierwszym przypadku mowa jest między innymi o wyborze umaszczenia, a także zakupie zabawnie zaprojektowanych elementów ubioru. Warto dodać, iż ciekawsze przedmioty odblokowywane są w miarę postępów w rozgrywce. Niektóre z tych obiektów pozwalają przygarniętemu czworonogowi na nabycie nowych zdolności. Ponadto zebranie odpowiedniej ich liczby odblokowuje dostęp do nowych pomieszczeń domu.

Oprawa wizualna Dogz 2 prezentuje typowy dla tego typu produkcji poziom wykonania. Zwierzaki obserwuje się w pełnych trzech wymiarach. Korzystając z odpowiednich ikon można wydawać im stosowne polecenia.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Ocena czytelników: 4,1 / 10 na podstawie 246 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Petz: Dogz 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Dogz 2

Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8MB
PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 400 MHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 4 MB (Riva 128 lub lepsza)
  • 600 MB HDD
  • Windows 98/Me/2000/XP
NDS
PS2
Wii
PC