Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePS2PCNDSWii
Okładka Petz: Horsez 2 (PS2)
OkładkaPetz: Horsez 2 (PS2)

Petz: Horsez 2

Petz: Horsez 2 to gra familijna, w której musimy sprawdzić się jako kierownik stadniny konnej. Do naszych obowiązków należy opieka oraz tresowanie koników.

Symulacje | ekonomiczne | o koniach

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Petz: Horsez 2 Premiera

13lis2007

PC NDS Wii PS2

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft Strona oficjalna

Petz: Horsez 2 to gra familijna, która stanowi jedną część z całego cyklu, poświęconego opiece nad różnymi rodzajami zwierząt. Za produkt w całości odpowiedzialny jest koncern Ubisoft.

W trakcie rozgrywki wcielamy się w kierowniczkę stadniny konnej. Do naszych podstawowych zadań należy zajmowanie się podopiecznymi, karmienie oraz mycie ich. Poprawne wykonywanie tych czynności wpływa na pozytywne morale koników. Kolejnym etapem zabawy jest rywalizacja w różnorodnych konkursach. Przejmujemy wówczas rolę dżokeja i przeprowadzamy naszego zwierzaka przez trasę, należycie pokonując wszystkie przeszkody, wśród których jest między innymi skakanie przez płotki. Za sukcesy jesteśmy wynagradzani pieniędzmi. Te możemy przeznaczyć na wiele celów. Inwestujmy je w stadninę (wkrótce będzie na tyle obszerna, aby pomieścić sześć koni), przeznaczmy na zakup nowych siodeł, uprzęży i innych akcesoriów dla czworonogów. Poza tym, tytuł ten udostępnia wiele krótkich mini-gierek.

Petz: Horsez 2 oferuje trójwymiarowe, niejednorodne środowisko graficzne. Twórcy dążyli nie tyle do oddania realizmu otoczenia, co raczej nadania mu nieco bajkowego wyglądu. Uzyskano ten efekt za sprawą wykorzystania charakterystycznych miękkich krawędzi oraz gry świateł. Animacje modeli postaci zostały wykonane starannie.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 7,4 / 10 na podstawie 163 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Petz: Horsez 2: Odpowiednia dla każdego wieku.

Petz: Horsez 2 Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
PC
NDS
Wii
PS2