Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCWiiPS2NDS
Okładka Petz: Horsez 2 (PC)

Petz: Horsez 2

Petz: Horsez 2 to gra familijna, w której musimy sprawdzić się jako kierownik stadniny konnej. Do naszych obowiązków należy opieka oraz tresowanie koników.

Symulacje | ekonomiczne | o koniach

Okładka Petz: Horsez 2 (PC)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

data premiery gry:

13lis2007

PC NDS Wii PS2

Petz: Horsez 2 to gra familijna, która stanowi jedną część z całego cyklu, poświęconego opiece nad różnymi rodzajami zwierząt. Za produkt w całości odpowiedzialny jest koncern Ubisoft.

W trakcie rozgrywki wcielamy się w kierowniczkę stadniny konnej. Do naszych podstawowych zadań należy zajmowanie się podopiecznymi, karmienie oraz mycie ich. Poprawne wykonywanie tych czynności wpływa na pozytywne morale koników. Kolejnym etapem zabawy jest rywalizacja w różnorodnych konkursach. Przejmujemy wówczas rolę dżokeja i przeprowadzamy naszego zwierzaka przez trasę, należycie pokonując wszystkie przeszkody, wśród których jest między innymi skakanie przez płotki. Za sukcesy jesteśmy wynagradzani pieniędzmi. Te możemy przeznaczyć na wiele celów. Inwestujmy je w stadninę (wkrótce będzie na tyle obszerna, aby pomieścić sześć koni), przeznaczmy na zakup nowych siodeł, uprzęży i innych akcesoriów dla czworonogów. Poza tym, tytuł ten udostępnia wiele krótkich mini-gierek.

Petz: Horsez 2 oferuje trójwymiarowe, niejednorodne środowisko graficzne. Twórcy dążyli nie tyle do oddania realizmu otoczenia, co raczej nadania mu nieco bajkowego wyglądu. Uzyskano ten efekt za sprawą wykorzystania charakterystycznych miękkich krawędzi oraz gry świateł. Animacje modeli postaci zostały wykonane starannie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 7,6 / 10 na podstawie 156 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Petz: Horsez 2

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Petz: Horsez 2

Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
Nowe zwierzaki z serii Petz gotowe do przygarnięcia, oczywiście wirtualnego

wiadomość29 listopada 2006

Przedstawiciele korporacji Ubisoft poinformowali, iż na półkach amerykańskich sklepów pojawiły się nowe produkty sygnowane logo Petz. Dogz, Catz, Horsez oraz Hamsterz Life, bo o tych grach właśnie mowa, pozwalają na wirtualną adopcję pociesznego zwierzaka (odpowiednio psa, kota, konia oraz chomika).

Więcej wirtualnych zwierzaków od Ubisoft

wiadomość8 sierpnia 2006

Ubisoft zachęcone sukcesem serii Petz (Dogz i Catz) postanowiło rozszerzyć ją o nowe gry. Dzięki nim gracze będą mogli opiekować się wirtualnymi zwierzakami, nie tylko psami i kotami, ale również chomikami a nawet końmi.

PC
NDS
Wii
PS2