Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeNDS
Okładka Time Ace (NDS)

Time Ace NDS

Time Ace jest grą akcji z elementami zręcznościowymi. Do dyspozycji gracza oddane są samoloty wojskowe z dziewięciu różnych okresów historycznych.

Symulacje | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Time Ace (NDS)

producent: The Farm 51

wydawca: Konami

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

12czerwca2007

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Time Ace jest grą akcji z elementami zręcznościowymi. W 1914 roku naukowcowi, drowi Hugo Clockowi, udaje się skonstruować maszynę pozwalającą na podróże w czasie. Efektem swoich badań pragnie on posłużyć się w celu zapobieżenia wybuchowi I Wojny Światowej. Niestety jego asystent, dr Klaus Scythe, kradnie wehikuł, z myślą o wykorzystaniu go do przejęcia władzy nad światem. Użytkownik wcielony w dra Clocka przemierza czas w nadziei na udaremnienie planów nikczemnego złodzieja.

Do dyspozycji gracza oddane są samoloty wojskowe z dziewięciu różnych okresów historycznych. Wliczyć w to należy archaiczne dwupłatowce, bombowce z lat czterdziestych XX wieku, odrzutowce dwudziestego pierwszego stulecia, jak również maszyny futurystyczne. Przemierzając przestworza dziewiętnastu poziomów, pamiętać należy o zbieraniu power-upów. Dzięki nim usprawnia się sterowany aktualnie samolot (np. zwiększając jego prędkość i wytrzymałość) oraz zdobywa nową broń.

Górny ekran konsoli przedstawia trójwymiarowy widok bieżącej lokacji oraz przeciwników. Natomiast na panelu dotykowym bacznie obserwować trzeba radar, ułatwiający szybkie zorientowanie się w sytuacji. Na trybie fabularnym, rozgrywanym w pojedynkę, zabawa się nie kończy. Omawiana pozycja zawiera szereg niezwykle szybkich mini-gier, pozwalających na potyczki ze Sztuczną Inteligencją bądź z trójką innych posiadaczy NDS. Opcja ta oferuje m.in. ściganie się w przestworzach oraz toczenie powietrznych walk.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: 6.8 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Gry podobne do Time Ace

Wymagania wiekowe Time Ace

odpowiednia dla każdego wieku

Odkryj świat na nowo z grą Time Ace
Odkryj świat na nowo z grą Time Ace

wiadomość4 lutego 2007

Firma Konami zaprezentowała światu swoją najnowszą pozycję przeznaczoną dla konsoli Nintendo DS. Time Ace, bo o niej mowa, będzie naładowaną energią strzelaniną, nawiązującą stylem rozgrywki do słynnego Star Foxa (znanego również pod tytułem Lylat Wars) – wielkiego hitu koncernu Nintendo.