Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeNDS
Okładka Touch Mechanic (NDS)

Touch Mechanic NDS

W Touch Mechanic zabawiamy się w pracownika warsztatu samochodowego, który marzy o zostaniu zawodowym kierowcą rajdowym. Zanim do tego dojdzie musi jednak pokonać ponad 70 etapów, podczas których zajmie się naprawą uszkodzonych samochodów.

Symulacje | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Touch Mechanic (NDS)

producent: Kando Games

wydawca: Nintendo

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

28sierpnia2008

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Touch Mechanic to jedna z najbardziej oryginalnych produkcji na konsolę Nintendo DS. Gra pozwala nam wcielić się w postać mechanika samochodowego, do którego zadań należy m.in. wymiana zderzaków, klocków hamulcowych, montowanie tłumików, a także przeprowadzanie tunningu wizualnego. Program powstał dzięki staraniom studia Kando Games oraz koncernu Nintendo.

W grze wcielamy się w postać początkującego mechanika, który przybywa do warsztatu Kapitana Boba, aby odbyć praktykę. W trakcie zabawy nie tylko wypełniamy zlecone przez szefa zadania, ale także upiększamy otrzymany w prezencie pojazd. Dzięki temu, niemal na własnej skórze jesteśmy w stanie przekonać się, jak to jest być niedoświadczonym pracownikiem warsztatu samochodowego.

W miarę postępów w rozgrywce zarabiamy coraz większe sumy pieniędzy. Wydajemy je na upiększanie własnych pojazdów oraz kupowanie nowych. Przyciągnięcie uwagi wielkich marek i sponsorów może w efekcie pomóc nam spełnić wielkie marzenie głównego bohatera Touch Mechanic – zostanie zawodowym kierowcą wyścigowym. Rozgrywka została podzielona na 75 rozbudowanych etapów.

Na potrzeby gry autorzy z firmy Kando Games stworzyli intuicyjny i dokładny system kontroli, wykorzystujący w pełni dotykowy ekran konsoli. Przy pomocy rysika jesteśmy w stanie nie tylko nanosić farbę, bądź montować spojlery, ale także zmieniać opony oraz spawać, ciąć oraz giąć blachę. Rozgrywka została ukazana przy pomocy przyjemnej dla oka trójwymiarowej oprawy graficznej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Touch Mechanic

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.