Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeNDS
Okładka My Hero: Firefighter (NDS)

My Hero: Firefighter NDS

My Hero: Firefighter umożliwia graczom na wcielenie się w postać strażaka i wykonywanie szeregu czynności ratujących życie ludzi i zwierząt podczas pożarów i innych niebezpiecznych sytuacji.

Symulacje | katastroficzne | straż pożarna | ratownictwo | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka My Hero: Firefighter (NDS)

producent: Game Life

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

17listopada2009

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Firefighter to podtytuł gry z cyklu My Hero, sygnowanego logo Majesco. Stanowi ona połączenie przygodówki z symulacją, a gracz, jak sama jej nazwa wskazuje, wciela się w niej w postać strażaka.

Spośród gier z wspomnianej wyżej serii My Hero, Firefighter oferuje najwszechstronniejsze wykorzystanie stylusa – może się on stać, w zależności od okoliczności, wężem pożarniczym, toporkiem strażackim bądź też drabiną. Na grę składa się 13 wciągających misji, połączonych ze sobą wątkiem fabularnym, podczas których walczymy z wszelkimi katastrofami do jakich wzywani są strażacy. Mamy więc „zwykłe” pożary, skażenia chemiczne czy pożary lasów. Najpierw jednak należy dotrzeć do miejsca katastrofy, co może nie być proste, szczególnie przedzierając się przez zatłoczone ulice.

Oprócz poradzenia sobie z głównym celem misji, musimy także ratować życie obecnych na miejscu wypadku ludzi, a czasami także i zwierząt. Wraz z ukończeniem kolejnych zadań, nasza postać awansuje (nawet do rangi kapitana), a ponadto zdobywamy dostęp do lepszych wozów strażackich i wyposażenia. Ciekawym akcentem są rady i ostrzeżenia dotyczące zagrożeń pożarowych oraz niebezpiecznych sytuacji w realnym życiu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe My Hero: Firefighter

odpowiednia dla każdego wieku