Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeNDS
Okładka My Animal Centre: Baby Animals (NDS)

My Animal Centre: Baby Animals NDS

W kolejnej odsłonie produkcji wcielamy się w rolę siostry pani weterynarz znanej z poprzednich części gry i podejmujemy się opieki nad małymi, chorymi zwierzętami.

Symulacje | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka My Animal Centre: Baby Animals (NDS)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

26czerwca2009

Kolekcja gier
Obserwuj grę

My Animal Centre: Baby Animals jest symulacyjną grą dla najmłodszych, w której mają oni okazję opiekować się trafiającymi do lecznicy młodymi zwierzętami. Wyprodukowaniem tytułu zajęło się studio BrainGame, zaś za jego wydanie odpowiada Deep Silver.

Chore i zaniedbane szczenięta, kociaki, źrebięta, króliczki i inne małe stworzenia pilnie potrzebują troski i fachowej opieki. I to właśnie staje się głównym zadaniem gracza, który podczas rozgrywki wciela się w rolę młodszej siostry pani weterynarz, a zarazem jej nieocenionej pomocnicy.

Rysik staje się pomocny przy tuleniu zwierzątek, ich głaskaniu i zabawie z nimi, a także wówczas, gdy zwierzątko trzeba wykąpać czy nakarmić z butelki. Mali gracze mogą także uczyć swoich podopiecznych różnorodnych sztuczek. Nieoceniony w tym względzie jest mikrofon wbudowany w konsolkę, przy pomocy którego wydajemy komendy czy przywołujemy do siebie maluchy. Ciekawym dodatkiem jest możliwość upiększania stworzonek, dobierania im najróżniejszych obroży, wstążek, a nawet okularów przeciwsłonecznych. W trakcie gry uczymy się także interesujących ciekawostek na temat zwierząt i opieki nad nimi.

Autorzy zrobili wszystko, aby gra jak najlepiej odpowiadała gustom najmłodszych graczy, szczególnie dziewczynek. Jej oprawa graficzna charakteryzuje się wykorzystaniem jasnych, jaskrawych barw, natomiast projekty samych zwierzątek całkiem wiernie oddają ich wygląd w rzeczywistości.

Zobacz pełny opis gry

Gry podobne do My Animal Centre: Baby Animals

Klasyfikacja PEGI My Animal Centre: Baby Animals

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.