Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeNDS
Okładka The Sims 2: Apartment Pets (NDS)

The Sims 2: Apartment Pets NDS

The Sims 2: Apartment Pets to kolejna odsłona jednej z najlepiej sprzedających się gier w historii branży elektronicznej rozrywki.

Symulacje | ekonomiczne | symulator życia | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka The Sims 2: Apartment Pets (NDS)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

26sierpnia2008

29sierpnia2008

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Sims 2: Apartment Pets to kolejna odsłona jednej z najlepiej sprzedających się gier w historii branży elektronicznej rozrywki. Produkcja koncernu Electronic Arts adresowana jest do fanów popularnej sagi, a opisywane tu wcielenie symulatora ludzkiego życia rozwija pomysły, które autorzy zapoczątkowali już w roku 2006, tworząc przenośne The Sims 2: Pets.

Gra umożliwia swoim nabywcom opiekowanie się wirtualnymi zwierzakami, towarzyszącymi Simom w ich mieszkaniach. W skład dostępnej menażerii wchodzi m.in. pies, kot, chomik, królik, a także egzotyczne gatunki zwierząt pokroju papugi czy węża. Gracz może zakupić każde z nich, a następnie rozpocząć staranną opiekę nad swoim pupilem. Jeżeli właściciel wirtualnego stworzenia będzie właściwie się nim zajmował i zaadaptuje własne lokum na potrzeby podopiecznego, nic nie stanie na przeszkodzie, aby wskutek swego zaangażowania wzbogacił się o pokaźną sumę simoleonów. Twórcy nagradzają bowiem użytkowników, którzy prócz wygody i dbania o wygląd mieszkania cenią sobie funkcjonalność, a ponadto regularnie karmią, wyprowadzają i bawią się ze swoimi zwierzakami.

Pieniądze uzyskane za sprawowanie właściwej opieki nad fauną przydają się do kupowania nowych akcesoriów, strojów i mebli dla domowych pupili. W momencie, kiedy wszystkie te opcje są już wykorzystane, w odwodzie pozostaje jeszcze zestaw mini-gierek, umożliwiających odblokowanie dodatkowych, unikalnych przedmiotów, służących następnie do upiększania otoczenia Sima oraz poprawy komfortu zarówno jego samego, jak i posiadanych przezeń zwierząt.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 6,3 / 10 na podstawie 43 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 5.0 / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI The Sims 2: Apartment Pets

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Premiery gier w Polsce (25-29 sierpnia)
Premiery gier w Polsce (25-29 sierpnia)

wiadomość1 września 2008

Dziewięć nowych tytułów to całkiem niezły wynik jak na ostatni tydzień wakacji. Polscy dystrybutorzy postarali się, by urozmaicić graczom koniec sierpnia, a niektórym choć trochę osłodzić powrót do szkoły.

EA zapowiada The Sims 2: Osiedlowe życie oraz Apartment Pets
EA zapowiada The Sims 2: Osiedlowe życie oraz Apartment Pets

wiadomość3 czerwca 2008

Zgodnie z przewidywaniami po kilku miesiącach przerwy koncern Electronic Arts zapowiedział kolejny dodatek do jednej z najlepiej sprzedających się gier ostatnich lat. Jeszcze w te wakacje The Sims 2 wzbogaci się o ósme rozszerzenie, pecetowe Apartment Life. Swoją wariację na temat symulatora ludzkiego życia otrzymają także posiadacze konsol Nintendo Dual Screen – do nich powędruje gra zatytułowana