Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360
Okładka N3II: Ninety-Nine Nights (X360)
OkładkaN3II: Ninety-Nine Nights (X360)

N3II: Ninety-Nine Nights X360

Ninety-Nine Nights 2

Sequel jednego z pierwszych slasherów dostępnych na Xboksa 360. Niezliczone hordy przeciwników kontra bohater kierowany przez gracza - tak można scharakteryzować Ninety-Nine Nights 2.

Akcji | TPP | fantasy | hack'and'slash | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

N3II: Ninety-Nine Nights Premiera X360

29czerwca2010

producent: feelplus wydawca: Konami

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do N3II: Ninety-Nine Nights

Armored Core 4

Dynasty Warriors 6: Empires

Dynasty Warriors 7

Ninety-Nine Nights 2 to druga część ekskluzywnego slashera dedykowanego konsoli Microsoftu. Główne założenia kontynuacji nie odbiegają od nurtu wyznaczonego przez poprzedniczkę. Zapewnia to ekstremalną liczbę przeciwników, nieprzeciętną grafikę oraz hektolitry akcji wylewające się z ekranu.

Pozycja należy do gier z gatunku hack'n'slash, które wzbogacono o elementy rpg. Zadaniem kierowanego przez gracza herosa jest pokonanie tysięcy wrogów czekających na kilkudziesięciu baśniowych polach bitew. Za produkcję gry odpowiada Feelplus, japońskie studio należące do Microsoftu.

Tak jak w każdym slasherze, rozgrywka Ninety-Nine Nights 2 opiera się na walce. Do dyspozycji gracza oddano kilku bohaterów wyposażonych w unikalny zestaw mocy. To właśnie dzięki nim są oni w stanie eksterminować tabuny nacierających przeciwników. Oczywiście każda postać posiada swoje słabe oraz mocne strony, co znacząco urozmaica rozgrywkę i przedłuża zabawę. Dodatkową pomocą są przyjacielscy żołnierze, którzy starają się za wszelką cenę ochronić swoich panów. Nie należy jednak opierać na nich swoich strategii, gdyż głównym sojusznikiem gracza są jego zręczne palce.

Ostatnia modyfikacja 11 stycznia 2010

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 7,9 / 10 na podstawie 113 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.0 / 10 na podstawie 94 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI N3II: Ninety-Nine Nights

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.