Marvel's Guardians of the Galaxy - Wiadomości
Wszystkie newsy o grze Marvel's Guardians of the Galaxy, od najnowszych.
gry
Rozwałka w rytmie rock'n'rolla na premierowym zwiastunie Marvel’s Guardians of the Galaxy
Zobacz premierowy zwiastun Marvel’s Guardians of the Galaxy – przepełniony rozwałką i rock'n'rollem. Trailer przybliża system personalizacji oraz zapowiada występ pewnej znanej postaci...
Michał Zegar
12 października 2021 17:20
gry
4-dniowy tydzień pracy bez obniżenia pensji - tak będzie pracował teraz Eidos Montreal
Studia Eidos Montreal i Eidos-Sherbrooke zmieniają model pracy. Od teraz deweloperzy będą pracowali tylko cztery dni w tygodniu.
Adrian Werner
8 października 2021 08:59
promocje
Marvel’s Guardians of the Galaxy w prezencie przy zakupie sprzętu z kartami GeForce RTX z serii 30
Nvidia przygotowała ofertę, w ramach której osoby kupujące komputery lub laptopy wyposażone w karty graficzne GeForce RTX z serii 30 otrzymają w prezencie grę Marvel’s Guardians of the Galaxy.
Agnieszka Adamus
6 października 2021 18:26
gry
Guardians of the Galaxy na nowych materiałach; twórcy prezentują walkę i eksplorację
W sieci pojawiły się kolejne materiały prezentujące rozgrywkę w Marvel's Guardians of the Galaxy. Skupiają się one na walce oraz eksploracji.
Przemysław Dygas
29 września 2021 11:00
gry
Nowe gameplaye z Marvel's Guardians of the Galaxy; pozytywne wrażenia z pokazu dla prasy
Dziennikarze mieli okazję przetestować demo Marvel's Guardians of the Galaxy. Nowa gra studia Eidos Montreal urzekła ich naciskiem położonym na postacie Strażników, relacje między nimi i współpracę.
Jakub Błażewicz
22 września 2021 17:43
gry
Prace nad Marvel’s Guardians of the Galaxy zakończone; gra otrzymała złoty status
Studio Eidos Montreal ukończyło Marvel’s Guardians of the Galaxy. Gra otrzymała złoty status i powinna ukazać się zgodnie z planem.
Jakub Błażewicz
14 września 2021 19:22
gry
Marvel's Guardians of the Galaxy na zwiastunie z PlayStation Showcase 2021
Podczas PlayStation Showcase 2021 pojawił się nowy zwiastun gry Marvel's Guardians of the Galaxy. Produkcja ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksa One, Xboksa Series X/S oraz Nintendo Switch w październiku tego roku.
Miłosz Szubert
9 września 2021 22:44
gry
Gamescom 2021: Dying Light 2 i Marvel’s Guardians of the Galaxy trafią do GeForce Now
Usługa GeForce Now, jak dowiedziliśmy się podczas targów gamescom 2021, niedługo wzbogaci się o dwie duże, nowe gry - Dying Light 2 i Marvel's Guardians of the Galaxy.
Mateusz Ługowik
26 sierpnia 2021 14:45
gry
Zwiastun Marvel’s Guardians of the Galaxy z nowym czarnym charakterem
Deweloperzy nadchodzącego Marvel’s Guardians of the Galaxy podzielili się kolejnym zwiastunem tytułu. Tym razem fani mają okazję zobaczyć przerywnik fabularny, który przedstawia jednego z nowych czarnych charakterów, z którym będą musieli się zmierzyć bohaterowie.
Michał Kułakowski
25 sierpnia 2021 17:00
gry
Marvel's Guardians of the Galaxy zaoferuje świeże podejście do znanych bohaterów
W ostatnim wpisie na oficjalnym blogu PlayStation Jean-Francois Dugas, starszy dyrektor kreatywny w studiu Eidos Montreal, opowiedział co nieco o projektach i rysie biograficznym bohaterów nadchodzącej gry Marvel’s Guardians of the Galaxy. Produkcja zadebiutuje w październiku tego roku.
Miłosz Szubert
20 sierpnia 2021 14:15
gry
Drax i Lady Hellbender flirtują w zwiastunie Marvel's Guardians of the Galaxy
Marvel's Guardians of the Galaxy w końcu otrzymało kolejny materiał z gry. Tym razem studio Eidos Montreal skupiło się na przedstawieniu Lady Hellbender oraz jej interakcji ze Strażnikami (czy raczej Draxem).
Jakub Błażewicz
6 sierpnia 2021 12:29
gry
Marvel's Guardians of the Galaxy z liniową kampanią i dwoma trybami na next-genach
Dzięki magazynowi Game Informer dowiedzieliśmy się sporo nowego ma temat Marvel's Guardians of the Galaxy, czyli RPG-a akcji studia Eidos Montreal.
Adrian Werner
25 czerwca 2021 12:03
gry
Marvel’s Guardians of the Galaxy będzie korzystać z Denuvo
Firma Square Enix, wydawca Marvel’s Guardians of the Galaxy potwierdziła, że gra będzie korzystać z zabezpieczeń Denuvo. To samo rozwiązanie zostanie zastosowane w grze Humankind wydawanej prez Segę.
Michał Ciężadlik
17 czerwca 2021 12:20
gry
Guardians of the Galaxy to interesujące action-RPG dla jednego gracza; premiera w tym roku
Stało się, Square Enix potwierdziło Strażników Galaktyki od Eidos Montreal. Nie będzie to gra-usługa, lecz fabularna produkcja dla jednego gracza, bez DLC i mikrotransakcji.
Jakub Błażewicz
13 czerwca 2021 21:54
gry
Strażnicy Galaktyki od Eidos Montreal mogą pojawić się na E3
Square Enix zaprezentuje podczas E3 nowy tytuł od studia Eidos Montreal. Tajemniczą grą mogą być Strażnicy Galaktyki.
Przemysław Dygas
4 czerwca 2021 12:04
Marvel's Guardians of the Galaxy
GRYOnline
Gracze
Steam
OpenCritic