Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 sierpnia 2021, 12:29

autor: Entelarmer

Drax i Lady Hellbender flirtują w zwiastunie Marvel's Guardians of the Galaxy

Marvel's Guardians of the Galaxy w końcu otrzymało kolejny materiał z gry. Tym razem studio Eidos Montreal skupiło się na przedstawieniu Lady Hellbender oraz jej interakcji ze Strażnikami (czy raczej Draxem).

Minęło nieco czasu od ostatnich wieści na temat Marvel’s Guardians of the Galaxy. Dopiero teraz studio Eidos Montreal przypomniało o swojej grze nowym materiałem wideo. Prezentuje on kolekcjonerkę potworów o jakże uroczym przydomku Lady Hellbender. To właśnie do niej udawali się Strażnicy Galaktyki, gdy widzieliśmy ich na pierwszym pokazie rozgrywki. Bohaterowie szybko przekonują się, że jest to osoba, z którą lepiej nie zadzierać. Nie żeby mogło ich to zniechęcić do sprzedania jednego z towarzyszy w ramach zaplanowanego wcześniej przekrętu, zwłaszcza że Lady Hellbender niezbyt subtelnie zdradza zainteresowanie Draxem. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

  1. Marvel's Guardians of the Galaxy z liniową kampanią i dwoma trybami na next-genach

Filmik nie prezentuje praktycznie nic z rozgrywki poza pokazanymi już wcześniej opcjami dialogowymi. Niemniej fani Strażników Galaktyki Jamesa Gunna otrzymali kolejną porcję humoru znanego z filmowych przygód Petera Quilla i spółki. Dobrze to wróży produkcji, biorąc pod uwagę popularność ekranizacji. Czy tytuł spełni pokładane w nim nadzieję, przekonamy się jesienią. Premiera Marvel’s Guardians of the Galaxy odbędzie się 26 października na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.

  1. Oficjalna strona gry Marvels’ Guardians of the Galaxy