Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 sierpnia 2021, 12:03

autor: Qskan

Ariana Grande z trasą koncertową w Fortnite już w ten weekend

W ten weekend w Fortnite odbędzie się specjalny event. Ariana Grande zagra kilka koncertów na wirtualnej scenie. Wydarzenie potrwa od 7 do 9 sierpnia.

Od ostatniego koncertu w Fortnite minęło trochę czasu, lecz teraz Epic Games powraca do muzycznych eventów, i to w wielkim stylu. Rift Tour, bo tak nazywa się wydarzenie, potrwa od 7 do 9 sierpnia, a głównym daniem będą koncerty Ariany Grande. Artystka łącznie da aż 5 występów. Wszystko w celu umożliwienia dołączenia do zabawy jak największej liczbie osób.

Epic Games chce umożliwić uczestnictwo graczom z całego świata, więc koncerty będą odbywać się w różnych godzinach – od wczesnego ranka aż po późną noc. Poniżej przedstawiamy harmonogram pokazów, który możecie również znaleźć na stronie organizatora.

Dostępne terminy:

Występ 1. – sobota, 7 sierpnia, o godz. 00:00 czasu polskiego,

Występ 2. – sobota, 7 sierpnia, o godz. 20:00 czasu polskiego,

Występ 3. – niedziela, 8 sierpnia, o godz. 6:00 czasu polskiego,

Występ 4. – niedziela, 8 sierpnia, o godz. 16:00 czasu polskiego,

Występ 5. – poniedziałek, 9 sierpnia, o godz. 00:00 czasu polskiego.

Epic Games zaleca zalogowanie się do gry i potwierdzenie uczestnictwa przynajmniej godzinę przed każdym z koncertów. Tryb Rift Tour zostanie otwarty każdorazowo na 30 minut przed startem wydarzenia.

Oprócz wydarzeń muzycznych deweloperzy mają dla graczy inne atrakcje. Od kilku dni można w grze wykonywać tematyczne zadania związane z Rift Tour, za które przewidziane są nagrody. Z okazji eventu w Fortnite pojawią się naturalnie nowe elementy kosmetyczne, w tym kostium Ariany Grande, czy specjalna lotnia o wdzięcznej nazwie Szybujące Odłamki Słodyczy. Wszyscy uczestnicy Touru mogą liczyć na różne estetyczne bonusy.

Poprzednie koncerty w Fortnite cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Można założyć, że i ten występ będzie sukcesem dla turbopopularnego battle royale od Epic Games.