Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 marca 2021, 13:45

DJ Kaskade wystąpi w Fortnite - zapowiedź wydarzenia Llama-Rama

W najbliższy czwartek wystartuje kolejna edycja wydarzenia Llama-Rama – wielkiego crossoveru gier Fortnite i Rocket League. W jego ramach 27 marca w tej pierwszej produkcji odbędą się koncerty popularnego DJ-a i producenta Kaskade’a.

W SKRÓCIE
  1. W dniach 25 marca - 9 kwietnia odbędzie się wydarzenie Llama-Rama – wielki crossover gier Fortnite i Rocket League.
  2. W jej ramach będzie można podjąć się szeregu wyzwań, zdobyć wyjątkowe przedmioty dla obu tych produkcji itp.
  3. Ponadto 27 marca w godzinach 1:00, 14:00 oraz 19:00 czasu polskiego będzie można wziąć udział w koncercie popularnego DJ-a i producenta Kaskade’a.

7 kwietnia końca dobiegnie nieco przedłużony drugi sezon rywalizacji w sieciowej grze Rocket League. Z tej okazji firma Epic Games, do której od jakiegoś czasu należy studio Psyonix, czyli twórcy wspomnianej produkcji, postanowiła przygotować coś specjalnego. Chodzi o kolejną edycję wydarzenia Llama-Rama. Będzie to wielki crossover między Rocket League a przebojową sieciową strzelanką Fortnite. Wystartuje on w najbliższy czwartek (tj. 25 marca) o godzinie 17:00 czasu polskiego, a zakończy 9 kwietnia o godzinie 22:00 czasu polskiego. Czego możemy spodziewać się w jego ramach?

Przede wszystkim twórcy planują liczne wyzwania dla graczy. Za ich wykonanie będzie można zdobyć wyjątkowe nagrody zarówno do Rocket League, jak i Fortnite. Dokładną rozpiskę znajdziecie w tym miejscu. Ponadto 26 marca o godzinie 1:00 w sklepie Fortnite będzie można znaleźć emotkę ruchową noszącą nazwę Wyścigówka. Jej prezentację w formie krótkiego wideo obejrzycie poniżej.

W trakcie wydarzenia Llama-Rama pojawi się także opcja zrobienia sobie małej przerwy od grania i posłuchania nieco muzyki. 27 marca w Fortnite odbędzie się bowiem koncert popularnego DJ-a i producenta Kaskade’a, w trakcie którego zaprezentuje swoją nową płytę „Reset”. Całość będzie można obejrzeć całkowicie za darmo na Scenie Głównej Królewskiej Imprezy (instrukcja jak na nią trafić jest dostępna na tej stronie), używając funkcji obrazu w obrazie lub przez aplikację do grupowego czatu wideo Houseparty w trzech terminach – godzinach 1:00, 14:00 oraz 19:00 (rzecz jasna czasu polskiego).

Jeśli jednak nie interesuje Was muzyka, to i tak warto będzie wpaść na występ Kaskade’a. Po jego zakończeniu po raz pierwszy zaprezentowany zostanie bowiem oficjalny zwiastun trzeciego sezonu rywalizacji w Rocket League.

Warto wspomnieć, że wybór Kaskade’a na artystę, który ma wystąpić w Fortnite przy okazji wydarzenia Llama-Rama, absolutnie nie jest przypadkowy. Marka Rocket League i Monstercat, wytwórnia DJ-a, współpracują od 2017 roku (via Game Rant). Ponadto drugi sezon rywalizacji w produkcji studia Psyonix miał sporo wspólnego z muzyką, zatem takie wydarzenie tuż przed jego finałem wydaje się jak najbardziej naturalne.

DJ Kaskade wystąpi w Fortnite - zapowiedź wydarzenia Llama-Rama - ilustracja #1
Podczas wydarzenia Llama Rama będzie można zdobyć sporo atrakcyjnych przedmiotów.

Przypominamy, że nie będzie to pierwszy koncert w Fortnite. Wcześniej przed graczami wystąpili DJ Marshmello oraz raper Travis Scott. Oba te wydarzenia cieszyły się gigantycznym zainteresowaniem. Czy podobnie będzie w przypadku Kaskade’a? Przekonamy się o tym pod koniec bieżącego tygodnia.

  1. Oficjalna strona gry Fortnite
  2. Fortnite: Battle Royale – poradnik do gry