Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 czerwca 2021, 12:04

Strażnicy Galaktyki od Eidos Montreal mogą pojawić się na E3

Square Enix zaprezentuje podczas E3 nowy tytuł od studia Eidos Montreal. Tajemniczą grą mogą być Strażnicy Galaktyki.

W SKRÓCIE:
  • Square Enix opublikowało plan swojego pokazu podczas E3.
  • Jedną z prezentowanych gier mogą być Strażnicy Galaktyki od Eidos Montreal.
  • Scenariusz ten potwierdza Jason Schreier.

E3 zbliża się wielkimi krokami, więc Square Enix pokusiło się o publikację planu swojego pokazu. Wśród zapowiadanych prezentacji pojawił się także tajemniczy projekt studia Eidos Montreal. Oficjalnie nie zdradzono, o jaką grę chodzi. Znany dziennikarz serwisu Bloomberg, Jason Schreier, stwierdził jednak, że najprawdopodobniej mowa tu o Strażnikach Galaktyki.

Ewentualny pokaz tego właśnie tytułu oznaczałby, że studio w końcu przyznałoby się do tworzenia gry, o której w sieci mówi się od lat. Pierwsze informacje na temat adaptacji Strażników Galaktyki w wykonaniu Eidos Montreal pochodzą bowiem z 2017 roku. Przez ten czas studio wyprodukowało jeszcze dwie gry w postaci Shadow of the Tomb Raider i Marvel's Avengers.

Oprócz projektu kanadyjskich deweloperów na pokazie Square Enix Presents zobaczymy również nadchodzące Life is Strange: True Colors. Będzie to już trzecia pełnoprawna część popularnej serii przygodówek. To jednocześnie pierwsza jej odsłona, której nie podzielono na epizody.

Podczas panelu japońskiego wydawcy zobaczymy też przygodową grę akcji Babylon’s Fall. Powody do wyczekiwania mają również fani Marvel’s Avengers. Podczas E3 zaprezentowane zostanie bowiem rozszerzenie wprowadzające do gry postać Czarnej Pantery.

Square Enix Presents odbędzie się 13 czerwca. Pokaz rozpocznie się o godzinie 21:15 czasu polskiego i potrwa około 40 minut. Oglądać go będziemy mogli na YouTubie oraz Twitchu.

E3 2021