Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 sierpnia 2021, 17:00

autor: Ender

Zwiastun Marvel’s Guardians of the Galaxy z nowym czarnym charakterem

Deweloperzy nadchodzącego Marvel’s Guardians of the Galaxy podzielili się kolejnym zwiastunem tytułu. Tym razem fani mają okazję zobaczyć przerywnik fabularny, który przedstawia jednego z nowych czarnych charakterów, z którym będą musieli się zmierzyć bohaterowie.

Z okazji rozpoczynających się niebawem wirtualnych targów gamescom 2021 w sieci pojawia się coraz więcej nowych zwiastunów. Jednym z nich jest kolejny klip z Marvel’s Guardians of the Galaxy. Przedstawia on przerywnik fabularny, w którym Strażnicy spotykają się z nowym czarnym charakterem, zwanym Grand Unifier Rake. Postać ta jest luźno oparta na bohaterze, który w 2008 roku wystąpił na łamach komiksów ze Star-Lordem. Rake to cybernetycznie udoskonalony orędownik i kapłan enigmatycznej religijnej organizacji. Jej celem jest wypełnienie „obietnicy” i zbawienie całej galaktyki.

Dodajmy, że wraz z klipem otrzymaliśmy również potwierdzenie tego, iż Marvel’s Guardians of the Galaxy w wersji na PC zaoferuje pełne wsparcie dla technologii ray tracingu oraz DLSS, z których skorzystają posiadacze kart graficznych Nvidia GeForce RTX. Produkcję będzie można również streamować w usłudze GeForce NOW.

Za powstanie Marvel’s Guardians of the Galaxy odpowiada studio Eidos Montreal, na którego koncie znalazły się też Deus Ex: Bunt ludzkości oraz Shadow of the Tomb Raider. Tytuł pojawi się 26 października na PC, a także konsolach PlayStation (PS4, PS5), Xbox (Xbox One, Xbox Series X/S) i Nintendo Switch (tylko streaming). Na wszystkich tych platformach (z wyjątkiem ostatniej) gra posiadać ma pełną polską wersję językową, która obejmie zarówno napisy, jak i dialogi.

  1. Oficjalna strona gry Marvel’s Guardians of the Galaxy