Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS5PCPS4
Okładka Little Devil Inside (PS5)

Little Devil Inside

Przygodowa gra akcji, która zabiera graczy w podróż do fikcyjnego świata łączącego elementy fantasy, steampunku i współczesnych realiów. Zamieszkują go zarówno ludzie i reprezentanci innych inteligentnych ras, jak i rozmaite potwory.

Akcji | TPP | fantasy | steampunk | elementy RPG | crowdfunding | indie | przygodowe gry akcji

Okładka Little Devil Inside (PS5)

producent: Neostream

wydawca: Neostream

Strona oficjalna

data premiery gry:

lip2021

PC PS4 PS5
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Little Devil Inside to przygodowa gra akcji wzbogacona elementami RPG. Jest to debiutancki projekt studia Neostream.

Akcja osadzona została w krainie łączącej elementy fantasy, steampunku i realiów współczesnych, zamieszkanej zarówno przez ludzi, jak i liczne potwory oraz inne inteligentne rasy. Twórcy opracowali obszerny wątek fabularny, z rozbudowanym scenariuszem i licznymi misjami, ale stanowi on jedynie część całej zabawy i gracze mają dużą swobodę zwiedzania oraz wybierania sobie aktywności.

Podczas zabawy eksplorujemy miasta, lasy, pustynie, łańcuchy górskie i morza. Gracze mają możliwość podróżowania w pojedynkę lub z wynajętymi pomocnikami. Dostępny jest także tryb kooperacyjny. Istotną rolę odgrywają elementy survivalowe, przez co musimy regularnie gromadzić prowiant oraz chronić się przed siłami natury. Przede wszystkim jednak najważniejszym aspektem rozgrywki są starcia z wrogami. Walka rozgrywana jest w czasie rzeczywistym i przypomina typowe zręcznościówki. Podczas bitew korzystamy zarówno z broni białej, jak i palnej. Nie zabrakło także systemu rozwoju postaci oraz ulepszania ekwipunku i uzbrojenia.

Gracze mają również możliwość zakupu lub zdobycia licznych pojazdów i statków wodnych. Przyśpieszają one tempo podróżowania i zwiększają bezpieczeństwo podczas wypraw. Wszystkie te maszyny wymagają regularnego serwisowania i istnieje także opcja montowania w nich coraz lepszych części.

Dodatkową atrakcją jest system dynamicznych eventów. Niektóre z nich oferują nam jedynie coś fajnego do obejrzenia, inne zmuszają do walki z przeciwnikami lub pokonania jakiś przeszkód, a część stanowi mini-misje z własnymi wątkami fabularnymi.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 8,1 / 10 na podstawie 69 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Little Devil Inside

12+

Nowy trailer Little Devil Inside. Gra trafi na PS5
Nowy trailer Little Devil Inside. Gra trafi na PS5

wiadomość11 czerwca 2020

W trakcie pokazu Sony ujawniono wydanie gry Little Devil Inside na PlayStation 5. Przy okazji pokazano też nowy zwiastun produkcji.

Little Devil Inside - zapowiedziano śliczną przygodową grę akcji
Little Devil Inside - zapowiedziano śliczną przygodową grę akcji

wiadomość10 kwietnia 2015

Studio Neostream pracuje nad przygodową grą akcji z elementami RPG zatytułowaną Little Devil Inside. Wypuszczone przez autorów filmiki i screeny robią duże wrażenie.

PC
PS4
PS5