Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 kwietnia 2015, 11:26

autor: Adrian Werner

Little Devil Inside - zapowiedziano śliczną przygodową grę akcji

Studio Neostream pracuje nad przygodową grą akcji z elementami RPG zatytułowaną Little Devil Inside. Wypuszczone przez autorów filmiki i screeny robią duże wrażenie.

Little Devil Inside w skrócie:
  • Twórcy: Neostream
  • Gatunek: przygodowa gra akcji
  • Platforma sprzętowa: PC

Do długiej listy projektów próbujących dostać się na usługę Steam poprzez program Greenlight dołączyła nowa pozycja. Produkcja zatytułowana została Little Devil Inside i prezentuje się na tyle obiecująco, że wątpimy, aby miała problemy ze zgromadzeniem odpowiedniej liczby głosów graczy. Będzie to przygodowa gra akcji wzbogacona elementami RPG, mogąca pochwalić się minimalistyczną, ale bardzo atrakcyjną oprawą graficzną. W planach jest jedynie wersja pecetowa. Obecnie twórcy nie są w stanie podać żadnej, nawet przybliżonej, daty premiery, gdyż wciąż nie osiągnęli jeszcze fazy alfa.

Na razie niewiele wiadomo na temat fabuły. Akcja osadzona zostanie w krainie łączącej elementy fantasy, steampunka i realiów współczesnych, zamieszkanej zarówno przez ludzi, jak i liczne potwory oraz inne inteligentne rasy. Twórcy zamierzają opracować obszerny wątek fabularny, z ciekawym scenariuszem i licznymi misjami, ale stanowić on ma jedynie część całej zabawy i gracze otrzymają dużą swobodę zwiedzania oraz wybierania sobie aktywności.

Podczas zabawy będziemy eksplorowali miasta, lasy, pustynie, łańcuchy górskie i morza. Gracze otrzymają możliwość podróżowania samotnego lub z wynajętymi pomocnikami. Pojawi się także tryb kooperacyjny. Istotną rolę odegrają elementy survivalowe. Będziemy musieli gromadzić prowiant oraz chronić się przed siłami natury. Walka rozgrywana ma być w czasie rzeczywistym i przypominać będzie typowe zręcznościówki. Podczas starć skorzystamy zarówno z broni białej, jak i palnej. Nie zabraknie także systemu rozwoju postaci oraz ulepszania ekwipunku i uzbrojenia.

Gracze otrzymają również możliwość zakupu lub zdobycia licznych pojazdów i statków wodnych. Przyśpieszą one tempo podróżowania i zwiększą bezpieczeństwo podczas wypraw. Wszystkie te maszyny wymagać mają regularnego serwisowania i pojawi się także opcja montowania w nich coraz lepszych części. Ponadto autorzy obiecują system dynamicznych eventów. Niektóre z nich zaoferują nam jedynie coś fajnego do obejrzenia, inne zmuszą do walki z przeciwnikami lub pokonania jakiś przeszkód, a część stanowić ma mini-misje z własnymi wątkami fabularnymi.

  1. Little Devil Inside na Steam Greenlight