Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2020, 23:04

autor: Entelarmer

Nowy trailer Little Devil Inside. Gra trafi na PS5

W trakcie pokazu Sony ujawniono wydanie gry Little Devil Inside na PlayStation 5. Przy okazji pokazano też nowy zwiastun produkcji.

Nowy trailer Little Devil Inside. Gra trafi na PS5 - ilustracja #1
Little Devil Inside trafi też na konsolę Sony.

Konferencja firmy Sony przyniosła ze sobą nowy zwiastun Little Devil Inside. Tym samym potwierdzono, że produkcja z Kickstartera trafi nie tylko na PC, ale też konsolę PlayStation 5 (na razie nie potwierdzono innych platform). Zabawny materiał z przygodowej gry akcji z elementami RPG i survivalu od studia Neostream możecie obejrzeć poniżej. Niestety, nie zdradza on daty premiery produkcji.

Kiedy ostatnio widzieliśmy Little Devil Inside, autorzy prezentowali jedynie wersję prealfa w celu zachęcenia graczy do wsparcia zbiórki na Kickstarterze. Ta została zakończona pomyślnie: twórcy zebrali ponad 306 tysięcy z wymaganych minimum 250 tysięcy dolarów. To pozwoliło im na dobre rozpocząć prace nad swoim projektem, będącym nietypową przygodową grą akcji. Dość spojrzeć na nowy zwiastun: mamy tu fantasy wymieszane z czasami współczesnymi, eksplorację krain, walkę z nierzadko dziwacznymi stworami i dość intrygujące zestawienie skrajnie różnych żywotów dwóch osób. Widać również elementy survivalowe i broń zarówno palną, jak i białą. W oczy rzuca się też nietypowy styl graficzny.