Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 października 2021, 23:44

autor: Maycuzai

Zobacz gameplay z Little Devil Inside; prześlicznego RPG-a z otwartym światem

Zobacz nowy gameplay z Little Devil Inside prosto ze State of Play. Niezależna produkcja powala grafiką, konstrukcją świata i złożonością mechanik.

Bardzo obiecująca przygodowa gra akcji z otwartym światem i elementami RPG Little Devil Inside właśnie doczekała się klimatycznego gameplayu prosto z dzisiejszego State of Play. Fani dalekich i pełnych przygód podróży rodem z Tolkienowskiego Hobbita, czyli tam i z powrotem powinni być nim zachwyceni.

Oprócz powalającej grafiki materiał stara się nam także przybliżyć najważniejsze elementy rozgrywki w produkcji. Niestety, data premiery wciąż nie została ujawniona, choć twórcy utrzymują, że tytuł ukaże się w przyszłym roku – wyłącznie na PS4, PS5 i PC-tach. a w przyszłości również na Xbox One i Nintendo Switch.

Na powyższym gameplayu twórcy chwalą się designem izometrycznej mapy świata, wykonanej przy użyciu techniki tilt-shift, po której będziemy swobodnie podróżować pomiędzy poszczególnymi lokacjami. Gdy dotrzemy do jednej z nich, kamera osiądzie za plecami protagonisty.

Zobacz gameplay z Little Devil Inside; prześlicznego RPG-a z otwartym światem - ilustracja #1
Podczas podróży w widoku mapy świata, można natknąć się na różne zdarzenia losowe.

Płynne przejścia od widoku podróży do rozgrywki w czasie rzeczywistym są jednymi z największych wyzwań, jakie stoją przed deweloperami. Dodatkowo ujawniono, dlaczego w grze zabraknie systemu szybkiej podróży:

Gra nie polega na zdobywaniu kolejnych poziomów, tak szybko jak tylko się da i „przebieganiu” przez aktywności w niej zawarte.

Zamiast tego, jej rytm został zaprojektowany tak, by dotknąć emocji gracza, poprzez dawanie mu wystarczającej ilości czasu i miejsca, aby ten „zanurzył” się w jej klimacie. Stąd brak szybkiej podróży.