Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS5XONEXSXPS4
Okładka Hood: Outlaws & Legends (PC)

Hood: Outlaws & Legends

Hood: Outlaws & Legends to wieloosobowa gra akcji TPP, w której wcielamy się w banitów w średniowiecznym świecie pełnym korupcji. Niczym legendarny Robin Hood napadamy na bogatych, by zdobyć złoto i chwałę. Za grę odpowiadają Sumo Digital i Focus Home Interactive.

Akcji | TPP | średniowiecze | elementy RPG | sieciowe | multiplayer | kooperacja

Okładka Hood: Outlaws & Legends (PC)

data premiery gry:

Hood: Outlaws & Legends to sieciowa gra akcji TPP osadzona w średniowieczu, za której stworzenie odpowiada studio Sumo Digital z oddziałem w Newcastle. Jest to zespół doświadczony w tworzeniu produkcji z naciskiem na wieloosobową rozgrywkę kooperacyjną – maczał wcześniej palce w takich tytułach, jak Team Sonic Racing, LittleBigPlanet 3 czy Crackdown 3.

Fabuła

Akcja Hood: Outlaws & Legends rozgrywa się w mrocznym średniowiecznym świecie rządzonym przez skorumpowaną władzę. W grze wcielamy się w banitów, którzy chcą się wzbogacić lub stać się legendą wśród ciemiężonej ludności, okradając bogatych i rozdając biednym niczym Robin Hood i jego kompani z lasu Sherwood.

Mechanika

Hood: Outlaws & Legends oferuje dynamiczną rozgrywkę wieloosobową typu PvPvE (gracz versus gracz versus środowisko) , w której dwie kilkuosobowe drużyny graczy muszą przeprowadzić napad, rywalizując ze sobą i pokonując po drodze liczne przeszkody i przeciwników sterowanych przez sztuczną inteligencję. To, w jakim stylu unieszkodliwimy strażników, zależy od preferowanego przez nas podejścia. Możemy zrobić to po cichu lub wdać się w bezpośrednie starcie z nimi, ryzykując wykrycie naszych działań.

Po udanych napadach można ulepszać umiejętności (każda z dostępnych postaci wyróżnia się unikatowym zestawem zdolności), wyposażenie oraz zmienić wygląd banitów. Zawartość gry jest regularnie aktualizowana. Twórcy dodają nowe mapy, bohaterów, tryby rozgrywki oraz zlecenia.

Kwestie techniczne

Hood: Outlaws & Legends oferuje w pełni trójwymiarową grafikę na przyzwoitym poziomie. Gracze eksplorują zarówno zamknięte lokacje, jak i otwarte przestrzenie, w tym obszar średniowiecznego miasta. Klimat produkcji jest dość mroczny, a gra brutalna.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: max 8  

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach

Gry podobne do Hood: Outlaws & Legends

Wymagania wiekowe Hood: Outlaws & Legends

18+

Hood - gra na PS5 prosto z lasu Sherwood
Hood - gra na PS5 prosto z lasu Sherwood

wiadomość6 sierpnia 2020

Focus Home Interactive łączy siły z Sumo Digital, aby wypuścić na PlayStation 5 trzecioosobową grę akcji w klimatach Robin Hooda.

PC
XONE
PS4
PS5
XSX