Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 kwietnia 2021, 09:51

autor: Adrian Werner

Wideo z Hood: Outlaws & Legends pokazuje sieciowe napady

Do sieci trafił ciekawy materiał wideo z Hood: Outlaws & Legends. Pokazuje on, jak przebiegać będą sieciowe napady, omawiając przy tym rywalizację z innymi graczami oraz strażnikami kierowanymi przez SI.

HOOD: OUTLAWS & LEGENDS W SKRÓCIE:
  • Deweloper: Sumo Digital
  • Wydawca: Focus Home Entertainment
  • Gatunek: sieciowa gra akcji
  • Platformy: PC, PS4, XONE, PS5, XSX
  • Data premiery: 10 maja 2021 roku

Jeszcze cztery tygodnie dzielą nas od premiery Hood: Outlaws & Legends. Oczekiwanie na debiut gry powinien umilić wypuszczony przez studio Sumo Digital i firmę Focus Home Entertainment nowy materiał wideo z projektu.

Filmik trwa ponad cztery minuty i omawia podstawowe mechanizmy zabawy. Jest godzien uwagi, gdyż Hood: Outlaws & Legends ma dosyć nietypową strukturę rozgrywki. Gracze pokierują bandytami przeprowadzającymi zuchwałe napady na zamki. Podczas każdej misji o łup rywalizować będą dwie czteroosobowe drużyny rabusiów. Równocześnie obie strony zmuszone zostaną również do radzenia sobie ze strażnikami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję.

W każdym napadzie gracze będą musieli wpierw zinfiltrować zamek i zająć punkty respawnu. Następnie spróbują zdobyć klucz będący w posiadaniu szeryfa. Nie będzie to łatwe, gdyż ta postać ma być bossem potrafiącym zabić bandytę jednym ciosem, a do tego chronić go będzie grupa elitarnych strażników.

Z kluczem w ręku udamy się do skarbca, z którego wyniesiemy skrzynię z kosztownościami, a następnie spróbujemy z nią uciec z zamku. Drużyna, która dotrze na miejsce jako druga zmuszona zostanie do próby odbicia łupu z rąk rywali. Również szeryf z podwładnymi zrobią, co mogą, aby przeszkodzić w wyniesieniu skarbu poza mury twierdzy.

Przypomnijmy, że Hood: Outlaws & Legends zmierza na pecety oraz konsole Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S oraz PS5. Wydanie PC dostępne będzie zarówno na Steamie, jak i w Epic Games Store.

Premiera nastąpi 10 maja tego roku. Zamówienie gry w pre-orderze pozwoli rozpocząć zabawę trzy dni wcześniej. Na początku kwietnia autorzy ogłosili, że produkcja osiągnęła tzw. złoty status. Oznacza to, że prace nad nią zostały zakończone, więc raczej nie powinniśmy się obawiać żadnych opóźnień (casus Cyberpunka 2077, który zaliczył poślizg po ozłoceniu, był rzadkim wyjątkiem od tej reguły)

  1. Oficjalna strona gry