Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 kwietnia 2021, 10:12

Red Dead Online - darmowe nagrody i aktywności w nowej aktualizacji

Najnowszy patch do Red Dead Online rozpoczął event, który potrwa do 19 kwietnia. W ramach wydarzenia otrzymujemy dodatkowe nagrody za przechodzenie zawartości typu Free Roam.

W SKRÓCIE:

  1. w Red Dead Online rozpoczął się event powiązany z zawartością typu Free Roam;
  2. gracze mogą zdobyć więcej punktów doświadczenia oraz liczyć na szereg dodatkowych nagród i benefitów.

Studio Rockstar Games podzieliło się detalami na temat kolejnej aktualizacji do gry Red Dead Online, która rozpoczęła nowy, tygodniowy event.

Do 19 kwietnia gracze będą otrzymywali podwójną liczbę punktów doświadczenia za wykonywanie misji Free Roam, a także branie udziału w wydarzeniach tego typu, w tym kooperacyjnych wyzwaniach, takich jak King of the Castle, Fool’s Gold czy Cold Dead Hands. Przechodzenie zawartości Free Roam w grupie (tzw. Posse) pozwoli też zarobić o 40% więcej dolarów RDO i zaoferuje dodatkowy bonus punktów doświadczenia.

Użytkownicy, którzy awansują na kolejną rangę, otrzymają dodatkowe nagrody (mapy skarbów i tzw. ability cards, przy czym otrzymamy tym więcej „fantów”, im więcej poziomów zdobędziemy).

By ułatwić graczom zabawę, deweloperzy znieśli też opłaty za system szybkiej podróży. Za darmo możemy również korzystać z usług fryzjerów.

Red Dead Online - darmowe nagrody i aktywności w nowej aktualizacji - ilustracja #1
Podróżowanie i fryzjerzy za darmo w RDO.
  1. Wrażenia z bety Red Dead Online – chaos i drożyzna
  2. Red Dead Online – poradnik
  3. Red Daed Redemption 2 – strona oficjalna