Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 kwietnia 2021, 08:59

Hood: Outlaws & Legends ukończone. Gra osiągnęła złoty status

Zespół Sumo Digital ogłosił, że jego gra Hood: Outlaws & Legends została oficjalnie ukończona i zadebiutuje zgodnie z planem w maju tego roku.

Studio Sumo Digital i firma Focus Home Entertainment poinformowały, że gra Hood: Outlaws & Legends osiągnęła złoty status. Oznacza to, że prace nad nią zostały ukończone i raczej nie musimy obawiać się żadnych opóźnień.

Przypomnijmy, że gra zmierza na PC oraz konsole Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S oraz PS5. Wydanie pecetowe sprzedawane będzie zarówno na Steamie, jak i w Epic Games Store. Produkcja zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami. Premiera nastąpi 10 maja tego roku. Osoby z pre-orderem będą mogły rozpocząć zabawę trzy dni wcześniej.

Pomimo ukończenia prac nad podstawową wersją gry, deweloperzy nie udadzą się na długi urlop. Hood: Outlaws & Legends to produkcja nastawiona na rozgrywki sieciowe, która będzie intensywnie rozwijana po premierze. W pierwszych 12 miesiącach od debiutu twórcy zamierzają wypuścić trzy sezony nowej zawartości.

  1. Oficjalna strona gry