Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 kwietnia 2021, 22:30

Euro Truck Simulator 2 Iberia z datą premiery

Studio SCS Software ogłosiło, że rozszerzenie Iberia do gry Euro Truck Simulator 2 zadebiutuje 8 kwietnia o godzinie 19:00 czasu polskiego. Z tej okazji czeska ekipa zorganizuje kilka atrakcji dla graczy.

W końcu, po przeszło roku od oficjalnej zapowiedzi i po jednym poślizgu, otrzymaliśmy dokładną datę premiery rozszerzenia Iberia do Euro Truck Simulator 2. Studio SCS Software poinformowało, że gracze będą mogli wybrać się na wycieczkę swoimi wirtualnymi ciężarówkami do Hiszpanii i Portugalii 8 kwietnia. DLC zadebiutuje na Steamie dokładnie o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Równolegle z premierą Iberii na platformie World of Trucks umożliwiającej wykonywanie singlowych zleceń online wystartuje specjalne wydarzenie. Szczegóły na jego temat mają zostać podane wkrótce.

Tego samego dnia, tj. 8 kwietnia, niedługo przed debiutem hiszpańsko-portugalskiego DLC do Euro Truck Simulator 2, konkretnie o godzinie 17:00 czasu polskiego, na Steamie oraz oficjalnych kontach studia SCS Software na YouTube i Twitchu wystartuje stream. Mają się podczas niego pojawić specjalni goście, którzy brali czynny udział w powstawaniu rozszerzenia. Nie powinno też zabraknąć interesujących niespodzianek.

Przypominamy, że Euro Truck Simulator 2 jest dostępny wyłącznie na PC. Produkcja posiada polską wersję językową.

  1. Oficjalna strona gry Euro Truck Simulator 2
  2. Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry