Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGX360
Okładka Fable II: Knothole Island (X360)
OkładkaFable II: Knothole Island (X360)

Fable II: Knothole Island X360

Pierwsze rozszerzenie do kontynuacji słynnego konsolowego RPG – Fable II. Twórcy z LionHead Studios przygotowali dla nas zupełnie nową wyspę do zwiedzenia z szeregiem questów i podziemi. Do tego dochodzą nowe przedmioty, czary i możliwości ulepszenia aktualnego ekwipunku.

To jest dodatek do gry Fable II.

RPG | TPP | fantasy | klasyczne RPG | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Fable II: Knothole Island Premiera X360

13stycznia2009

producent: LionHead Studios wydawca: Xbox Game Studios / Microsoft Studios Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Fable II: Knothole Island

Dragon Age: Początek

Mass Effect

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Knothole Pack to pierwsze rozszerzenie DLC do drugiej odsłony Fable. Dzieło zostało opracowane przez francuską firmę Lionhead Studios, która stworzyła również takie produkcje jak: Black & White oraz The Movies.

Knothole Pack dostępny jest w dwóch wersjach. Pierwsza z nich jest płatna i pozwala zwiedzić nową wyspę oraz oferuje wiele innych atrakcji. Druga jest darmowa i umożliwia wybranie się w nieznane wcześniej obszary tylko w trybie kooperatywnym z osobą, która zakupiła płatną edycję rozszerzenia.

Nowa przygoda przygotowana przez twórców Fable II zabiera nas na tytułową wyspę Knothole. Możemy się na nią dostać ruszając w podróż łodzią podwodną znajdującą się w dokach jednego z miast. Nieznana wcześniej kraina nękana jest przez poważne problemy – jej mieszkańcy zamarzają ze względu na bardzo niskie temperatury. Zadaniem gracza jest udzielenie pomocy zdesperowanym ludziom i odkrycie tajemnicy tajemniczej świątyni.

Gracze otrzymują łącznie trzy odrębne zadania i taką samą liczbę podziemi. Na potrzeby dodatku twórcy opracowali mnóstwo nowych strojów przeznaczonych dla rycerza, zabójcy, barbarzyńcy i wiele innych klas. Ważnymi dodatkami są także: sześć potężnych broni, unikalne mikstury między innymi zmieniające wygląd postaci, srebrne książki oraz zwiększone możliwości ulepszania posiadanych przedmiotów. Warto zwrócić uwagę na świetne wykonanie wizualne ośnieżonej wyspy.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Ocena użytkowników: 7,7 / 10 na podstawie 72 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Fable II: Knothole Island

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nawiązania do narkotyków lub jest pokazane zażywanie narkotyków. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

Fable II: Knothole Island Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live