Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS5XSX
Okładka Avatar: Frontiers of Pandora (PC)
OkładkaAvatar: Frontiers of Pandora (PC)

Avatar: Frontiers of Pandora

Avatar: Frontiers of Pandora to przygodowa gra akcji osadzona w filmowym uniwersum Avatara, które stworzone zostało przez reżysera Jamesa Camerona. Za przygotowanie produkcji odpowiadają twórcy Tom Clancy's The Division.

Akcji | FPP | science fiction | filmy | przygodowe gry akcji | E3 2021

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Avatar: Frontiers of Pandora Premiera

2022

PC XSX PS5

Gry podobne do Avatar: Frontiers of Pandora

Outcast 2: A New Beginning

Avatar to przygodowa gra akcji, która rozgrywa się w filmowym uniwersum Avatara. Za jej powstanie odpowiada firma Ubisoft oraz należące do niej szwedzkie studio Massive Entertainment (Far Cry 3, Tom Clancy's The Division). Oba podmioty współpracowały ściśle z wytwórnią 20th Century Fox oraz Jamesem Cameronem, ojcem serii i reżyserem wchodzących w jej skład filmów. Gra korzysta z zaawansowanego silnika graficznego o nazwie Snowdrop, który stworzony został z myślą o Tom Clancy's The Division.

Akcja Avatara rozgrywa się w XXII stuleciu, na księżycu Pandora, należącym do jednej z wielkich gazowych planet orbitujących wokół gwiazdy Alfa Centauri. Pandora, dysponująca bogatym ekosystemem oraz zasiedlona przez rasę inteligentnych obcych określanych mianem Na'vi, jest celem ziemskich korporacji, pragnących za wszelką cenę pozyskać jej cenne surowce i minerały. Podczas zabawy gracze mogą wziąć udział w konflikcie pomiędzy Na'vi a chciwymi kolonistami, równoczesne poznając fantastyczne krajobrazy księżyca.

Oczekiwania czytelników: 4,5 / 10 na podstawie 188 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Avatar: Frontiers of Pandora: 16+

PC
XSX
PS5