Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Mech Commander 2

Mech Commander 2 - Mercenaries Star
Mech Commander 2 - Mercenaries Star

modrozmiar pliku: 6 MB

Mercenaries Star to długa na 9 misji fanowska kampania do RTS-a Mech Commander 2. Projekt jest adaptacją wątków z powieści Mercernary's Star autorstwa Williama H. Keitha, opowiadającej o próbach zjednoczenia wojujących frakcji przez Legion Gray...

Mech Commander 2
Mech Commander 2

demo gryrozmiar pliku: 98,5 MB

MechCommander 2 to sequel popularnej gry strategicznej czasu rzeczywistego opartej na zasadach Battletech. W grze kierujemy poczynaniami olbrzymich bojowych maszyn kroczących zwanych mechami. Przy ich pomocy bronimy własnego terytorium i walczymy o...

Mech Commander 2 - recenzja gry
Mech Commander 2 - recenzja gry

recenzja gry11 października 2001

Światowa premiera 21 lipca 2001. MechCommander 2 to sequel do popularnej gry strategicznej czasu rzeczywistego opartej na zasadach Battletech. W grze kierujemy poczynaniami olbrzymich bojowych maszyn kroczących zwanych mechami.

Najlepsze modyfikacje (13/03/2013) – m.in. Spherical Nightmares, Born in the Fire: America i Titanium Wars
Najlepsze modyfikacje (13/03/2013) – m.in. Spherical Nightmares, Born in the Fire: America i Titanium Wars

wiadomość13 marca 2013

W najnowszym przeglądzie modów omawiamy takie projekty jak Spherical Nightmares, Byngu, Born in the Fire: America, The Last Days, Titanium Wars, Mechcommander OmniTech. Poznaliśmy również finalistów tegorocznej edycji konkursu Make Something Unreal.

Kod źródłowy Mech Commander 2
Kod źródłowy Mech Commander 2

wiadomość22 marca 2006

Dość interesującą wiadomość mamy dla wszystkich graczy i zarazem programistów pamiętających Mech Commander 2. Produkt powstały w 2001 roku na zlecenie korporacji Microsoft, został udostępniony do użytku publicznego w formie kodu źródłowego.

Złoty MechAssault 2: Lone Wolf

wiadomość16 grudnia 2004

Posiadacze konsol Xbox, którzy w pierwszej trójce swoich ulubionych gier, wymieniają te związane z ogromnymi Mechami, mogą już powoli zacząć zbierać pieniądze na kolejny zakup. Jak poinformował Microsoft, w złotą fazę weszła właśnie produkcja firm Day 1 Studios i FASA Studio, MechAssault 2: Lone Wolf. Oznacza to, że płyta-matka pojechała do tłoczni a gra ukaże się 28 grudnia.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
27.09.2008 13:25
HuntERjf
HuntERjf
48
Krevetka

taka fajna gra a jeszcze komentarza nie ma :) kto nie grał niech spróbuje bo gra jest naprawdę fajna.. co prawda gorsza od pierwszej części ale i tak warto zagrać zwłaszcza że jest do pobrania za darmo i jest mnóstwo modów i dodatkowych kampanii stworzonych przez graczy.

22.10.2013 16:31
Subversive
odpowiedz
Subversive
48
Pretorianin
8.5

Bardzo ciekawa pozycja. Wymaga myślenia i podejścia taktycznego. Za dużo Mechów stracisz na początku misji - trudno, następnych nie doprodukujesz. Oprawa graficzna i muzyczna na przyzwoitym poziomie. Fabuła OK. Naprawdę warto zagrać.