Najciekawsze materiały do: Two Worlds III

Two Worlds III wciąż w fazie preprodukcji
wiadomość21 grudnia 2018
Chociaż od zapowiedzi Two Worlds III minęło już sporo czasu, gra wciąż jest w bardzo wczesnej fazie rozwoju. Wydawca serii zakłada, że na nową część poczekamy jeszcze co najmniej 4 lata.

Zapowiedziano Two Worlds III oraz dwa dodatki do Two Worlds II
wiadomość26 marca 2016
Jedna z lepiej ocenianych polskich gier RPG, Two Worlds II, otrzyma dwa dodatki fabularne oraz aktualizację silnika graficznego. Dodatkowo TopWare Interactive, wydawca serii, ujawnił, że studio Reality Pump rozpoczęło prace nad częścią trzecią.

Polskie studio Reality Pump bankrutuje i kończy działalność
wiadomość6 maja 2015
Istniejące od połowy lat 90. krakowskie studio Reality Pump, odpowiadając za serie takie jak Earth 21xx oraz Two Worlds, zmuszone było zakończyć działalność. Część pozostałych w firmie pracowników weszła w skład krakowskich zespołów jak m.in. Bloober Team oraz Teyon.
- Co zrobi Reality Pump po ukończeniu Raven's Cry? Są szanse na Earth 2170 oraz Two Worlds III 2014.04.06
- Nowe projekty twórców serii Two Worlds 2012.03.27
- Pierwsze screeny z Two Worlds II: Pirates of the Flying Fortress 2011.06.12
- Wieści ze świata (Two Worlds II, Fable III, X-Men Arcade) 12/10/10 2010.10.12
na ps 3 czy xbox pewnie sie nie zmieni ps 3 bedzie jeszcze wspierany przez prawie 3 lata xbox 360 też wiec pewnie wyjdzie a nie jak niektórzy sie mądrzą
Tego nawet nie zapowiedzieli... Ktoś sobie dla jaj to napisał pewnie xD Choć nie mam wątpliwości, ze TW3 wyjdzie kiedyś...
DarkGamer wyjdzie na ps 3 napewno ps3 i xbox 360 mają przed sobą jeszcze prawie 3 lata wiec bedą jeszcze jako tako wydawane gry na te konsolki microsoft ogłosił że szybko nie pogrzebie 360 sony podał info że przynajmniej do połowy 2016 bedzie żył ps3
Kto wie może będzie działać na Windows XP, bo jeszcze parę gier wychodzi na ten system.
Ciekawe czy o grze usłyszymy jeszcze. Póki co się na to nie zanosi. Może Two Worldsy nie były jakimś mistrzostwem pod względem fabuły czy eksploracji, ale grało się przyjemnie, choć serii zawsze brakowało tego "czegoś". To dobra rzemieślnicza robota. Świat, mimo że ładny to jakoś nie przyciągał do siebie. Poza utartymi ścieżkami nie było nawet czego szukać, a takich terenów w Two Worldsach jest sporo. W Gothicach co i rusz natykaliśmy się na coś ciekawego, eksploracja była więc należycie nagradzana i gra wciągała jeszcze bardziej.
Mimo to Two Worldsy dobrze się sprzedawały, więc wg mnie głupio Reality Pump zrobiło, że nie kuło żelaza póki gorące. Gdzieś tam kiedyś powiedzieli, że czekają na premierę next-genów, bo już im nie opłaca się tworzyć gier na PS3 i X360. Premiera PS4 i XO nastąpiła, może w ciągu tego roku coś o grze usłyszymy.
A Piranha Bytes tworząc Risena 3 udowodniła, że nadal opłaca się robić gry na PS3 i X360. W końcu sprzedały się łącznie w ok. 160 mln egzemplarzy, więc grono potencjalnych nabywców jest o wiele większe, niż na raczkujących dopiero PS4 i XO.
Jesli wydaja two worlds 3 na konsole i to w jezyku polskim to bardzo chetnie kupie gre
@P.Cynglowsky Aż się zarejestrowałem żeby ci odpowiedzieć ;D
Masz częściową racje, jednak lepiej że nie robią Polskiego dubbingu. Jedyni aktorzy jakich bym chciał usłyszeć w JAKIMKOLWIEK polskim dubbingu to: Jacek Mikołajczak, Tomasz Marzecki, Adam Brauman, Paweł Szczęsny, Jacek Koprzyński, Piotr Fronczewski. :) Nie oszukujmy się, ale polski dubbing jest słaby, bo albo słyszymy w kółko tego samego aktora albo słyszymy głosy z emocjami niczym z np. Trudne Sprawy. Lepiej jeżeli, pod tą samą postać będzie podkładał głos ten sam koleś, niż... wiadomo.
Jeśli chodzi o czas premiery to nie widzę problemu. Ważne że jest jakieś info, a ten rok/półtora (o ile nie przesuną) to z poczekam, w końcu teraz furorę robią gry typu MMO (Guild Wars) i MOBA (LoL, Dota). Jeśli chodzi o MMO to, tak jak mi kolega mówi, nie ma dobrego DARMOWEGO MMO, więc lepiej kupić coś dobrego i się jarać niż pobrać za free i płakać (kumaci zrozumieją przekaz).
Może to nie było dokładnie na twój post a raczej powiązane z innymi, ale jak coś, tak jestem gimbusem (fizycznie nie mentalnie, ale to chyba nie ma dla was znaczenia).
Oby nudą nie powiewało tak jak w 1 i 2, jak nie będzie nudnawe tak jak 1 i 2 to 9/10 raczej dostanie
Jakość polskiego dubbingu zależy od rodzaju produkcji. W filmach animowanych, np. w Shreku, dubbing jest rewelacyjny. W filmach typowo aktorskich dubbing jest z reguły koszmarny. O grach się nie wypowiem, bo mnie dubbing w nich nie interesuje, tak samo zresztą jak muzyka. Zawsze włączam muzykę z płyt

Mnie osobiście bardziej podobała się 1 niż 2 ale to kwestia gustu. Na 3 czekać nie będę ale jak po jakimś czasie pojawi się w fajnej cenie to kupię i wtedy ocenię.
No, na pewno odniosą duży sukces, jeśli w tym samym czasie wychodzi Wiedźmin 3... Good luck :)
Two Worlds to pierwsza polska gra crpg, ale media ją olały, i wmówiły wszystkim ze wiedźmin jest pierwszy. Nie ma co się dziwić, że twórcy się wkurwili i nie wydają w Polsce :D
Nie wiem jak wy, ale ja się nie mogę doczekać :)

Mnie również bardziej podobała się pierwsza część. Gra generalnie jest klonem TES, ale wprowadza pewne innowacje np. ciekawy system craftingu, w tym tworzenie czarów w specjalnych amuletach. Piękna grafika, tylko modele postaci odstają. Fabularnie część druga była domknięciem wątku z części pierwszej, ciekawi mnie, co też może się wydarzyć w części trzeciej?
No i tyle z Two Worlds 3, może ktoś przejmie projekt?
Omg oni padli ? i tyle ich projektów a to tylko przez pieprzonego raven cry że zachciało im się to robić .
Mam nadzieję że ktoś przejmie tą grę i jednak powstanie kontynuacja.
Fanboystwo aż wylewa się z ekranu :(
Prawda jest taka że seria TW to średniaki tylko i tyle.
(Grałem w obie części)

oo kurva będzie się działo <3 wiedzminek będzie im czyścił komputery Grunt że szkopy się wstawiły za polakami dzięki czemu mogą skontynuować serię czekam Panowie Do roboty kochani !

Jakieś nowe informację na temat TW3? Od momentu ogłoszenia prac nad grą nic nie słychać o niej, ani o DLC do "dwójki". Sam też nic nie znalazłem, a dobrze byłoby wiedzieć jak prace stoją nad tą produkcją. Osobiście bardzo wyczekuje tego tytułu bo jedynkę ogrywałem za dzieciaka i bardzo mi się podobała, a dwójka była już znacznie lepsza pod każdym względem (no może po za wielkością świata).
owszem wiedźmin jest lepszy ale tylko dla tego że jest bardziej znany a i two worlds też jest dobre

Naprawdę nic nie wiadomo o tej grze? Czy w ogóle powstaje czy może wycofali się z tego przedsięwzięcia? W te dodatki do "dwójki" nie grałem bo jak nie zamierzali ich wydać po Polsku to ja podziękuje, ale na TW3 liczyłem, a tu totalne zero informacji. Sam nic nie mogę znaleźć. Choćby jakiś wywiad cokolwiek na temat gry.
oni coś robią to two worlds 3 i jakoś jej zrobić nie mogą od lat
Odkopałem po to, żeby powspominać erę drewnianych gothicopodobnych gier. Two Worlds 2 było całkiem niezłe.