Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS
The Escapists 2
The Escapists 2
The Escapists 2 Game Box

Najciekawsze materiały do: The Escapists 2

Killing Floor 2 i dwie inne gry od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]
Killing Floor 2 i dwie inne gry od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

wiadomość9 lipca 2020

Od dziś na platformie Epic Games Store będzie można zdobyć za darmo trzy gry – Killing Floor 2, Lifeless Planet: Premier Edition oraz The Escapists 2. Oferta będzie ważna do 16 lipca.

Pathway od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]
Pathway od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

wiadomość18 czerwca 2020

Dzisiaj można otrzymać za darmo grę Pathway w Epic Games Store, która zastąpiła ARK: Survival Evolved i Samurai Shodown NeoGeo Collection.

Conan Exiles, A Hat in Time i The Escapists 2 w nowym Humble Monthly za 45 zł
Conan Exiles, A Hat in Time i The Escapists 2 w nowym Humble Monthly za 45 zł

wiadomość6 lipca 2018

Rozpoczęła się sprzedaż sierpniowego zestawu Humble Monthly. Znajdą się w nim m.in. gry A Hat in Time, The Escapists 2, a także Conan Exiles. Paczkę, w której znajdują się jeszcze inne, na razie nieznane tytuły, kupimy do końca miesiąca w cenie 12 dolarów (ok. 45 zł).

PC
XONE
PS4
Switch
AND
iOS
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
16.07.2017 09:04
👍
1
Deady
2
Junior
9.5

Miło że dodali tryb kooperacji

22.08.2017 17:51
odpowiedz
KrzychuPP100
1
Junior

Świetna kontynuacja. The Escapists 2 wciągneło mnie strasznie. Po prostu nie mogę ruszyć oczu od swojego laptopa. W grze uciekamy z więzienia jednak w tej grze jest to pomyślane z lekką dawką humoru. Grafika jak dla mnie jest wyśmienita. Po prostu uwielbiam gry które tak wyglądają. Animacje również są fajnie zrobione. Dźwięk jest nie jest zły ale świetny też nie jest. Sterowanie zostało pomyślane z myślą o konsolach. Sprawiało mi to troszeczkę problemu bo w poprzedniku sterowanie jest po prostu łatwiejsze. Rozgrywka jest bardzo przyjemna a trudny poziom trudności na późniejszych więzieniach daję masę frajdy. Nigdy tak przyjemnie nie uciekało się z więzienia :)

23.08.2017 18:42
👍
odpowiedz
zanonimizowany1191153
6
Legionista
8.5

The Escapists 2 to jedna z najlepszych gier o więzieniu jaka kiedykolwiek powstała. Nie ma też mocnej konkurencji nie licząc świetnego moim zdaniem Prison Architect. Gra wygląda świetnie przynajmniej dla mnie. Bardzo podoba mi się zastosowany w gre Pixel Art. Rozgrywka jest skąplikowana dopiero na późniejszych etapach. Również miłym dodatkiem w porównaniu do poprzednika jest dodanie trybu kooperacji. Zagrałem z kolegą w tym trybie i muszę powiedzieć że jest świetny. Mało która gra dała radę mnie wciągnąć jednak najnowszej odsłonie to się udało

27.08.2017 15:29
1
odpowiedz
1 odpowiedź
george988
7
Junior
7.0

Gra początkowo mega wciąga, ale później okazuję się że w kolejnych więzieniach mamy dokładnie to samo tylko z inną grafiką.
Jeżeli ktoś liczy na jakieś skomplikowane opracowywanie planu ucieczki gdzie trzeba obserwować strażników, albo planować system tuneli to nie w tej grze.
Mega minusem jest konieczność codziennego farmienia szafek współwięźniów, żeby zdobywać niezbędne przedmioty, a także fakt iż niektóre lokacje nie są dostępne dla pojedyńczego gracza.

28.08.2017 21:33
1
swiki
59
Pretorianin
7.0

Dokładnie. Co prawda są specjalne ucieczki jak np. w drugim więzieniu zdobycie stroju cywila, jednakże plan ucieczki wyglada zazwyczaj tak samo:
1. Farmienie przedmiotów z szafek współwięźniów, żeby zrobić kilof i nożyczki.
2. Zdobycie albo zrobienie stroju strażnika.
3. W nocy zamiast iść do celi zakładamy stój strażnika, następnie idziemy do ściany najbliższej krawędzi mapy.
4. Niszczymy ją, tniemy dziurę w płocie i gotowe.

Plan ucieczki powinien być bardziej skomplikowany i przedmioty cięższe do zdobycia niż po prostu odwiedzenie sąsiedniej celi.
- Podjęcie pracy w jakimś warsztacie, żeby wynieść narzędzie
- Przejście szybem wentylacyjnym do niedostępnego pokoju, żeby coś zwinąć. (Szyby wentylacyjne zazwyczaj łączą pokoje z podobną dostępnością. Z celi możesz przejść tylko do celi na korytarz. A wejście do szybu prowadzącego do pokoju ochrony znajduje się w i tak już odciętym obszarze.)