Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 18 czerwca 2020, 17:05

autor: qjin

Pathway od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dzisiaj można otrzymać za darmo grę Pathway w Epic Games Store, która zastąpiła ARK: Survival Evolved i Samurai Shodown NeoGeo Collection.

Pathway od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - ilustracja #1
Epic Games Store rozdał już pierwszą część The Escapists. Teraz czas na drugą.

Aktualizacja:

Minęła 17:00 i okazało się, że planowane darmowe The Escapists 2 zostanie udostępnione kiedy indziej. Sklep poinformował, że pracuje nad rozwiązaniem niesprecyzowanego problemu i przeprasza za sytuację. Dzisiaj możecie dodać do swojego konta w Epic Games Store jedynie Pathway:

Dowiedzieliśmy się również, że za tydzień będą dostępne za darmo następujace gry: AER: Memories of Old i Stranger Things 3: The Game.

Przez kilka najbliższych godzin macie jeszcze szansę przygarnąć za darmo ARK: Survival Evolved, nastawiony na rozgrywkę sieciową survival w otwartym świecie, oraz Samurai Shodown NeoGeo Collection, zestaw klasycznych bijatyk 2D, w Epic Games Store. Po czym, zgodnie z ogłoszeniem, o godzinie 17:00 czasu polskiego oferta zmieni się na The Escapists 2 i Pathway.

Pierwszy z wymienionych tytułów to kontynuacja przyzwoicie przyjętego symulatora więźnia z 2015 roku (wersja PC ma średnią ocen w serwisie Metacritic na poziomie 71%). Pierwsza część była również rozdawana za darmo w Epic Games Store pod koniec ubiegłego roku. Niebawem będziecie mogli przypisać do swojego konta „dwójkę” bez wydawania choćby grosza – oferta ma obowiązywać do 25 czerwca do godziny 17:00 czasu polskiego. Wystarczy udać się wtedy na tę stronę i kliknąć na przycisk „Pobierz”, a następnie potwierdzić zamówienie. Gra prezentuje podobny poziom co poprzedniczka – średnia not edycji na komputery osobiste w serwisie Metacritic wynosi 75%.

Pathway od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - ilustracja #2
Pathway to całkiem nowa gra, bo została wydana w kwietniu 2019 roku.

Tyle samo czasu na dodanie gry do konta w Epic Games Store macie w przypadku Pathway, hybrydy taktycznej strategii i RPG-a w pixelartowej grafice, która przenosi graczy do lat 30. XX wieku, a głównym celem rozgrywki jest poszukiwanie tajemniczych artefaktów rozsianych po świecie. Tytuł zebrał mieszane opinie – wersja PC ma średnią ocen w Metacritic wynoszącą 68%.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.