Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 11 czerwca 2020, 17:15

autor: Adrian Werner

ARK: Survival Evolved od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dzisiaj po południu w Epic Games Storeudostępniono kolejny zestaw darmowych gier. Tym razem otrzymaliśmy ARK: Survival Evolved oraz Samurai Shodown NeoGeo Collection.

ARK: Survival Evolved od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - ilustracja #1
ARK: Survival Evolded będzie można pobrać za darmo do 18 czerwca.

Aktualizacja:

Zgodnie z zapowiedziami, w serwisie Epic Games Store za darmo udostępniono dwie kolejne gry:

  1. ARK: Survival Evolved za darmo w Epic Games Store
  2. Samurai Shodown NeoGeo Collection za darmo w Epic Games Store

Ponadto dowiedzieliśmy się, ze za tydzień za darmo otrzymamy gry Pathway oraz The Escapists 2.

Za kilka godzin w serwisie Epic Games Store udostępniona zostanie kolejna darmowa gra. Często z poznaniem tytułu produkcji musimy czekać aż do momentu rozpoczęcia promocji, ale tym razem już teraz wiemy, że będzie to ARK: Survival Evolved, czyli sieciowy survival autorstwa studia Wildcard. Źródłem tych informacji jest francuskojęzyczna reklama wideo serwisu EGS, która została najpewniej przedwcześnie opublikowana na Facebooku.

Równolegle z ARK: Survival Evolved za darmo udostępniony zostanie zestaw Samurai Shodown NeoGeo Collection, zawierający siedem klasycznych dwuwymiarowych bijatyk. Co ciekawe, będzie to premiera tej kolekcji. Po tygodniu trafi ona jako płatna produkcja na Steama i PlayStation 4, a 28 czerwca ruszy sprzedaż wersji na Nintendo Switch.

ARK: Survival Evolved oraz Samurai Shodown NeoGeo Collection zostaną udostępnione za darmo w Epic Games Store dzisiaj o 17:00 czasu polskiego. Promocje dobiegną końca 18 czerwca, kiedy to tytuły te zastąpi nowy zestaw gier.

Tradycyjnie przypominamy, że jeśli dodacie udostępniony za darmo tytuł do swojej biblioteki gier w Epic Games Store, to produkcja pozostanie Wasza na zawsze, nawet gdy promocja dobiegnie końca.

Warto też dodać, że obecnie za darmo w EGS można zdobyć pełną wersję gry Overcooked, czyli pierwszej części cyklu zabawnych zręcznościówek kulinarnych. Jeśli do tej pory nie dodaliście tej produkcji do swojej kolekcji, to pośpieszcie się, gdyż macie na to czas tylko do 17:00.

  1. Epic Games Store - strona serwisu
  2. ARK: Survival Evolved - poradnik do gry

Adrian Werner

Adrian Werner

Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.

więcej

TWOIM ZDANIEM

Jak korzystasz z Epic Games Store?

Odbieram darmówki i kupuję gry
23,2%
Odbieram darmówki i gram w nie, nie kupuję gier
21%
Odbieram darmówki, ale nawet nie gram
39,8%
Nie biorę nawet za darmo
16%
Zobacz inne ankiety